10 хороших новин 26.11.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Первомайське, Красногорівка та Невельське Донецької області. Ракетники та артилерія дали благословенного вогню на 9 скупчень бруднодупих і пункт управління.
До російської пакетної армії приєдналося 560 новобранців.

✔ Литва відправила нам 114 трансформаторів різної потужності для скорішого відновлення енергопостачання. І ще стільки ж очікується. І ще Фінляндія від себе відправляє партію енергетичного обладнання.

✔ Добре пройшли випробування наші нові вітчизняні безпілотники. Називаються «Аз відплати». Складно, але гарно. Ну, правда, не може ж державне підприємство назвати дрони «Русні пизда». Принаймні поки що 😊.

✔ Люксембург передав шість безпілотників Primoco One 150, які можна використовувати для розвідки у негоду. Ще десять підводних БПЛА і мобільні лабораторії чекаємо від Бельгії.

✔ З полону повернулися ще 12 українських Героїв: ВМС, нацгвардійці, прикордонники, ТрО и троє цивільних.

✔ Поки посли великої сімки намагалися обмежити ціну на русняву нафту, вона обвалилася сама. Urals нині коштує $52 за барель, при тому що в бюджет собі лапті заклали $80. І при тому що собівартість видобутку нафти на Росії становить за барель близько $50.

✔ США відкрили у Польщі ремонтну базу для імпортної артилерії, повідомляє The New York Times.

✔ У Маріуполі розбомбило автомобіль чиновника окупаційної адміністрації. Поки відомо, що двохсотий водій, і ще двоє – 300, один навіть 300+. Тепер тримаємо кулачки за каральну російську медицину 😈.

✔ Вірменія попросила Макрона очолити мирні переговори з Азербайджаном, а Пашинян вже у відкриту суперечить Путіну. Позиції русні на південному Кавказі послаблюються, ОДКБ розвалюється як погано зшитий франкенштейн.
Кругом, кругом одні врагі…

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

 

Фото: Укроборонпром

Автори