Порошенко зустрівся з українською громадою у Галіфаксі (фото, відео)

 

Петро Порошенко виступив перед українською громадою у канадському місті Галіфакс, де відбувається щорічний Міжнародний безпековий форум.

У мітингу взяли участь і представники іранської громади, які засуджують агресію проти України. Порошенко зазначив, що така акція – це потужний жест солідарності з Україною.

«Іранські безпілотники вбивають мирних українців. Зараз Іран співпрацює з росією проти нашого народу. І це надзвичайно важливо – мати потужний голос підтримки України та підтримки Ірану з Галіфакса, де зараз відбувається безпековий Форум», – вважає Порошенко.

«Моє головне послання полягає в тому, що ми повинні бути єдиними. Об’єднаними в Україні і солідарними з Україною в усьому світі. Бо путін — божевільний маніяк і вбивця. Єдина мова, яку розуміє агресор, – це мова сили. Ми знайшли ефективного переговорника з путіним. Назва цього переговорника – Збройні Сили України. Дуже ефективні, які звільняли Київську область, Харківську, Сумську, Чернігівську, а днями це сталося з Херсоном», – нагадав Порошенко.

«Для цього нам потрібна зброя, зброя і ще раз зброя. Санкції, ембарго, спільний фінансовий механізм, щоб зупинити агресорів. І водночас нам потрібна справедливість, правосуддя. Правосуддя проти путіна та росії за військові злочини. І правосуддя проти іранських злочинців, які вбивали свій народ, які продавали зброю для вбивства українців», – наголосив п’ятий Президент.

«Для цього нам потрібен потужний голос з усього світу. Ми переможемо. Слава антипутінській коаліції і слава Україні!», – сказав Порошенко.

Джерело