Росіяни демонструють абсолютну втрату залишків здорового глузду

Юрій Гудименко

Росіяни демонструють абсолютну втрату бойового духу і залишків здорового глузду.

Їхні «воєнкори» та лідери того, що вони видають за думки, від безнадії генерують ах*їтельні ідеї, одну краще за іншу.

Спочатку вони бігали з ідеєю ядерних ударів. Потім до частини з них дійшло, що у нас тут не Друга світова, і мільйонні армії не рухаються маршами по дорогах, тож влучити ТЯЗ у щось серйозне не вийде, а отримати 3,14зди як за серйозне вийде на раз-два. Тому вони переключилися на ідею загадити космічним сміттям орбіту Землі, щоб американські спутники не могли літати.

Вчора пропагандисти взагалі йо*нулись остаточно і, побачивши якійсь стовпи світла над Бєлгородом, почали розповідати аудиторії про використання російською армією надсекретної зброї «Пєрєсвєт». На що їм резонно підказали, що зброя настільки надсекретна, що результатів її роботи ЗСУ не побачили, а побачили тільки бєлгородські комунальники, бо половина населення Бєлгорода всралася від страху.

Чекаємо нових ахуітельних історій найближчими днями. Бо чим більше ВС РФ отримують 3,14зди, тим більше їхні пропагандисти розповідають про якісь секретні вундерваффе, які от прямо зараз змінять хід війни.

Але їх немає. З вундерваффе там лише клоун Конашенков, який щодня перемагає сотні тисяч натівських найманців, не виходячи з Генштабу.

Неймовірна схожість на поведінку німців у 1945-му. Вражаюча.

«Потому что получили 3,14зды, вот и всё» ©.

Автори