10 хороших новин 02.10.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Зайцеве, Бахмутське, Бахмут, Одрадівка, Первомайське, Спірне та Виїмка. З неба їм насипали по 16 скупченням, двом зрк, 5 командним пунктам, 3 складам з боєприпасами, а також збили 8 іранських безпілотних літальних мопедів Shahed.
Підтвердилася вчорашня інфа про розйо*аний склад боєприпасів у таврійському і знищення танкової колони у Чернігівці на Запоріжжі.

✔ Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Херсонщині». Непереможна українська армія делаптифікувала Золоту Балку. І чекаємо новин з району Дудчан.

✔ Лиман вже остаточно, офіційно звільнено. Цікаво, на скільки голів поповнився наш обмінний фонд. Одну колону, яка намагалася втекти, вчора, наскільки я знаю, наші козаченьки розтеребонькали.

✔ США готові виділяти Україні щомісяця $1,5 млрд аж до нашої перемоги і агітують до таких же дій Євросоюз, повідомляє Bloomberg.

✔ Данія, Норвегія і Німеччина оплатять виробництво для України словацьких гаубиць Zuzana-2.

✔ Непереможна українська армія встановила наш прапор у Торському у районі Лимана і, хижо облизуючись, підбираються до Кремінної. Лапті верещать, що якщо здадуть Кремінну, то скоро доведеться здавати і Лисичанськ.

✔ У Севастополі бавовна прилетіла у тц із символічною назвою «Московський». Головний севастопольський абізян згодом повідомив, що то була блискавиця, яка вдарила у дах так сильно, що з вікон повилітали шибки.
А вчора, нагадаю, в них з ангару у Бельбеку викотився і загорівся військовий літак. Дивні дива кояться у Севастополі, таке враження, що то душі зниклих безвісти на крейсері «Москва» зрештою добралися до берега і жадають відомсти.
Хоча чого це я, звідки в них душі.

✔ Виявилося, що єдиний на росії духовний лідер з яйцями і совістю – це лама. Я не чула, щоби проти війни висловлювався глава російських православних, католиків, юдеїв тощо. А от верховний лама Калмикії заявив, що він за Україну. І сказав, що справжні буддисти війну, розв’язану Росією, підтримувати не можуть. Його звати Тело Тулку Рінпоче (Ердні Омбадиков).

✔ На Забайкаллі миші з’їли 1,5 мільйони комплектів військової форми. Зима близько, а чмонів і новоприбулих чмобіків не буде у що загортати-вдягати. Так шо русня, скоріш за все, отримує команду самостійно вдягати своє отрєб’є. У зв’язку з чим є хороша бізнес-ідея створювати сайти з продажу форми з російськими доменами і дуже вигідними цінами, найо*увати лаптів на гроші і витрачати їх на ніштяки для ЗСУ.

✔ Новий український корвет «Гетьман Іван Мазепа» спущено на воду в Туреччині. Це протичовновий корвет типу Ada. Одну пляшку шампанського, за сталою традицією, розіб’ємо о борт. А другу вип’ємо, за такою ж вже сталою традицією, за російський флот. До дна.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори