10 хороших новин 20.09.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила лаптям атаки, мізки, нирки і смак до життя у районах населених пунктів Веселе, Курдюмівка, Миколаївка Друга, Зайцеве, Майорськ, Первомайське, Мар’їнка та Новомихайлівка. З неба їм ще 42 рази прилетіло від авіаторів і артилеристів по місцях скупчення, складах і зенітках.
В окупованій тимчасово Горлівці трьохсотими лаптями вже переповнені лікарні. Двохсотих з Херсонщини приволокли на Донеччину, бо не знають, де закопувати.
На півдні збили чергову сушку, а на Харківщині затрофеїли чудасію – сучасну російську командно-спостережну машину «Канонада», що керує керування дивізіоном реактивних систем залпового вогню.

✔ Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Херсонщині». Біля Нової Каховки баржу із сотнею лаптів, трьома танками і 8 лаптєвозами перетворили на гігантську декорацію для акваріуму. Наші постійно ї*ашать по складах, мостах і переправах. Загалом, всі ці спроби якось налагодити шлях через Дніпро вже нагадують гру в кальмара. Іф ю ноу вот ай мін.

✔ Офіцер Повітряних сил України, майор Герасимов здобув титул найсильнішої людини у світі. Він переміг на чемпіонаті зі стронгмену Arnold Classic Europe. Наші також перемогли і в медальному заліку.

✔ У Туреччини почався ефект доміно: варто було першому банку Isbank відмовитися приймати російські картки «Мір», як за ним послідував DenizBank.

✔ Збірну балалайні не допустили до участі у Євро-2024.

✔ Руснявий акторішка Сергій Пускепаліс купив стару інкасаторську машину і переганяв цей броньовик для абізян на Донбасі, але врізався у вантажівку, ще не доїхавши до Москви і задвохсотився. Фактично вбився об стіну.

✔ На межі Донеччини і Харківщини, де раніше точилися запеклі бої, замайорів український прапор.

✔ Рада Європейського союзу затвердила виділення Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. А Ліз Трасс, за даними Financial Times, у першому своєму виступі на Генеральній асамблеї ООН заявить про намір виділити Україні $2,64 млрд військової допомоги.

✔ Казахстан продовжує проявляти зразкову русофобію: вони днями маринують у себе на кордоні російські вантажівки з товарами з Європи. При цьому документи у водіїв вилучили, і вони нікуди не можуть поїхати 😂.
За даними Мінтрансу, влада Казахстану вимагає від лаптів дозвільні документи на вантажі, видані не вітчизняному, а попередньому перевізнику, тобто компанії з ЄС. Так шо паралельний імпорт накривається аліной кабаєвой.

✔ Всі ми сьогодні чекали на хорошу звістку від бункерного діда, але цей миршавий косплей сталіна якщо навіть і здох, то ще нескоро нас цим порадує. Зате повідомлення про ще навіть не оголошені «ріфірєндуми» вже обвалило індекс Московської біржі.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори