10 хороших новин 14.09.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Спірне, Соледар, Майорськ, Зайцеве, Одрадівка, Весела Долина, Водяне та Новомихайлівка. Крилаті козаченьки 11 разів ї*анули по макакам, трьом їхнім зенітним комплексам і приземлили літака. Ракетники накалапуцяли ще чотири гради і продовольчий склад у Докучаєвську. Так шо лапті тепер на серйозних щах можуть стверджувати, що то детонують консерви.

✔ Наша постійна рубрика «контрнаступ на Херсонщині». Непереможна українська армія звільнила село Киселівка. Залишилася Чорнобаївка – і наші у Херсоні. А репутацію Чорнобаївки ми знаємо 😈.

✔ «Ріфірєндум» у Херсоні накрився аліной кабаєвой, лапті про нього більше навіть вголос не згадують, бо кожен раз, коли згадують, сильно прилітає.

✔ Наша постійна рубрика «контрнаступ на Харківщині». Маляр каже, що звільнено вже близько 8500 кв. км Харківщини, відповідно 388 населених пунктів. Лінія фронту розтягнулася на 2500 км, на 1300 км з них тривають активні бойові дії, наші ї*уть лаптів так, що іскри летять.

✔ В абізянії подивилися український телевізор, і тепер 50 абізянських мобіков з Горлівки написали рапорти про відмову від подальшої участі у бойових діях.

✔ Русня тим часом робить крок доброї волі для своїх ППО, спішно відводячи їх з окупованих територій у глиб балалайні. Х*й його знає, чи то Хаймарсів бояться, чи то готуються захищати саму балалайню, скоріш за все перше. І це що ж виходить, гордий народ «ЛНР» залишився зовсім без прикриття?

✔ Наша постійна рубрика «а шо там у Бєлгороді». А на Бєлгородщині зараз евакуація всіх, в кого алергія на бавовну. Місцеві істерикують, бо розуміють, що будинки розграблять свої ж. І що росія їх взагалі не від чого не захищатиме.
Як це прекрасно, коли війна б’є і по росіянах 🔥.

✔ МВФ заявив про початок роботи над новою довгостроковою кредитною програмою для України. Фонд збирається надати Україні додаткове екстрене фінансування. Його розмір буде таким самим, що й у березні – близько $1,4 млрд.

✔ Мінкульт нарешті прокинувся з ідеєю позбавляти українських селебриті звання народного артиста, якщо вони більше ніх*я не українські селебриті. Ткаченко написав, що ті, хто підтримують русню або просто позатикали 3,14здаки і вичікують, чия візьме, будуть своїх звань позбавлені.
Ну, і десяти років не пройшло 😊.

✔ Руснявий телеграм-канал «база» розповів прекрасну історію про лаптя-заробітчанина. Поїхало в Україну заробляти гроші на війні таке собі чмо з Воронежа. І нє, не перетворилося на Ладу-200, а віддало при зустрічі мамі картку, щоби вона на гроші, зароблені на горі українців, купувала всяке по хозяйству і сплачувала заняття для його братіка.
Але мама скільки не тицяла картку у банкомат, криваві рублікі зняти не змогла, бо хтось вкрав звідти всі гроші, зароблені її сином-вбивцею під час «спецоперації». А мусора сказали, що нічим не можуть допомогти, бо їм пох*й.
Одна надія, що з чма з Воронєжа таки буде Лада-200. Возитиме мама на ній на розвивайки свого молодшенького. Він-то на нову машину для мами вже точно не задвохсотиться, бо ніякого автопрому на росії у той час вже не буде 😂.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори