10 хороших новин 31.08.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія зробила лаптям боляче на Бахмутському і дуже боляче на Авдіївському напрямках. На Новопавлівському шуганули. Загалом Донбас навалює знатно, а то його стали підзабувати за всім цим контрнаступом.
Тим часом на півдні арта жахнула по Чорнобаївці, розхерячила базу і склад у Новій Каховці, базу у Широкій Балці і влаштувала гучне бомбалейла колоні лаптів, що рухалася по шосе у районі Олешок на допомогу невдахам Херсонщини. Нічо, зустрінуться скоро у пеклі.

✔ Євросоюз зупинив дію угоди про спрощений візовий режим із Росією. Це значить, що візовий збір подорожчає з 35 до 80 євро, довгострокових віз, скоріше за все, не буде, терміни видачі віз збільшаться до півроку.
А тепер заберіть у них шенген.

✔ У Криму, у Красногвардійському, полихає нафтобаза і два магазини поблизу. Невідомо, що стало причиною пожежі – ефект лінзи, детонація чи просто фашизм. 👿

✔ Британська розвідка повідомляє, що у ході контрнаступу непереможна українська армія посунула лінію фронту на свою користь. Закривати дірки русня буде, скоріше за все, мобіками з абізянії.

✔ Бавовна приземлилася біля штабу абізян у Бердянську. Штаб називався «Мы вместе с Россией», там готували «референдум». Подивимося, як вони знайдуть нових бажаючих взяти участь у підготовці.

✔ У Мелітополі тим часом роз’ї*ався склад, куди лапті довго і нудно звозили техніку. Судячи з характеру вибуху, привезти встигли багато. 😉

✔ Наша постійна рубрика «Шо там у Бєлгороді (і Курську)». На Курщині невідомі обстріляли два села, постраждали шість будинків і ферма. Це вам за наших корівок на Запоріжжі, виблядки.
У Бєлгороді бавовна вже який день поспіль. При цьому є відомості, що одна з бавовн – це російська ракета, яка летіла на Харків, але передумала і повернула в родную говень. І прямо зараз, коли я пишу ці строки, там гупає знов і знов.

✔ На росії не стає чим гасити пожежі, бо санкції. Русня ж сама нічого робити не вміє. Тому мнсникам вже зараз катастрофічно не вистачає електроніки, безпілотників, насосних станцій, генераторів і навіть касок та шоломів. Але їм розкажуть, що справжні патріоти не потребують гейропських шлангів і американських касок і, за бажанням, можуть загасити ліс сльозами патріотизму і вірою в партію.

✔ Швеція відправить Україні артилерійських боєприпасів на 46,7 млн, скоріше за все, це будуть ППО і гаубиці. Така ж сума спрямована на гуманітарну допомогу.

✔ У Херсоні пострілялися лапті з феесбешниками. Обидві ОПГ бухали у кафе, і фсбшникам не сподобалося, що лапті бухають у формі і зі зброєю. Лапті цю зброю одразу ж і розрядили. Як результат – два дохлих фсбшника і один лапоть. Молодці, зекономили патрони українській армії.
Що не дивно – у некрологах розповідається, що ці двохсоті “сміливо прикрили своїх під час боїв із ЗСУ”. А могли би їх і на шаурму пустити, завівши як зниклих безвісти. Мабуть, просто ще не доїли попередніх. 😆

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори