McDonald’s відновлює роботу в Україні

Мережа ресторанів McDonald’s, яка була закрита в Україні з початку повномасштабної війни, готується до відкриття. Поки що йдеться лише про ресторани у Києві та західних областях. Про це повідомляє “Слово і Діло” з посиланням на офіційну заяву McDonald’s.

«Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу. Протягом кількох наступних місяців ми з партнерами будемо займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів», – розповіли в компанії.

Про «політичне рішення» McDonald’s поновити роботу написав також міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, «справа далеко не тільки в бігмаках», а в сигналі, який відправить крупна американська компанія — це, перш за все, сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, незважаючи на війну.

«Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України», – зазначив міністр.

Джерело

Автори