Ракетний терор (фото)

Олександр Михельсон

Поки в одних “ракетний геноцид” викликає холодну лють, у інших, ну, зізнаймось чесно, починається відчай (я про цивільних). Давайте розберемось, чому це не “геноцид”, чому це все одно не виправдовує москалів, і як до цього ставитися.

1. Вбивати щокілька днів 10-20-30 цивільних дорогими “високоточними” ракетами – так геноциди не робляться. Ніяких ракет не вистачить. Для залякування, знов-таки, теж не годиться. Тоді вже запустити одразу кількадесят “Калібрів” по Києву…

Утримує москалів, звісно, не гуманізм. Просто тупо надто дорого. Чим потім бити по військах і транспортній інфраструктурі? Та й психологічний ефект не гарантований. Люті цілком може виявитися більше, ніж паніки чи відчаю.

2. Чому ж періодично так виходить? Може (чув такі версії), мапи старі абощо? От, типу, були казарми колись, а зараз новобудова, а москалі не знали…

Дурниці. Все простіше. Бо “високоточні”. Навіть американці з усіма своїми технологіями в Іраці чи Афгані періодично мазали. А відхилення, в разі того чи іншого глюка, у ракети, яка летить за кількасот кеме, може бути знаєте яким? Там в радіусі може взагалі нічо воєнного не бути, де вона впаде.

UPD. До речі, станом на першу дня досі не було традиційного ранкового брифінгу міннападєнія. Відмазку придумують, суки, за нічне.

3. Чому це не виправдання ні на крихту, наче, і ясно, але сформулюємо.

По-перше, москалі і про свої технології, і про свою криворукість чудово знають, але почали і продовжують. По-друге, коли вони починають нищити міста зблизька – Маріуполь, Харків тощо, їм же наплювати на цивільних у принципі. РСЗВ, ствольна артилерія, некеровані авіабомби. Все летить тупо по квадратах, пофігу, школа там чи лікарня. Так шо в порушенні законів і звичаїв війни вони винні навіть без влучань у ТРЦ чи багатоповерхівки своїми ракетами.

Ну а по-третє, а якби от вони навіть влучали винятково по військових цілях – еммм, і шо? Чим це робило б їх “кращими”? Агресія є агресія, крапка.

4. Що з усього цього випливає? Банальщина: що вся надія на ЗСУ і західну підтримку. Справді, надійно убезпечити себе від ракети в тилу кожен/кожна може в один із двох способів: або тікати за кордон, або всіляко підтримувати армію і, що не менш важливо, економіку. Інакше кажучи, роботою на перемогу.

А от відчаю чи страху не треба. То не помічне.


Олександр Коваленко

Ракетные удары по Кременчугу и Белгород-Днестровскому были намеренными.

Кременчуг и Белгород-Днестровский – это не ошибки точности ракет Х-22. Это намеренный удар по гражданским объектам с целью сеять террор и оказывать морально-психологическое давление на население, ВСУ и правительство.

Поясняю, почему это не ошибка точности.

О том, что ракеты Х-22 имеют серьёзную погрешность точности и дефекты топливной системы, было известно ещё в СССР. В её характеристиках ещё тогда было заложено вероятное отклонение от 300 до 500 метров от цели с компенсацией этого недостатка за счёт боевой части – 960 кг.

Но во время войны в Украине, когда эти ракеты стали использовать по мере того, как более современные становились дефицитными, стало ясно, что погрешность точности превышает 500 м. Антирекорд был поставлен в Днепропетровской области, когда Х-22 отклонилась от цели на 3 километра!

Кроме того, у этих ракет очень ненадёжная топливная система. Например, когда Х-22 в самом начале войны применялись по Одесской области, 2 ракеты попросту рухнули в море из-за отказа двигателя.

В итоге, начиная с мая, россияне стали проводить регулярные испытания Х-22 в районе аэродрома Шайковка с целью выяснения их максимальной эффективности. Экипажи дальних бомбардировщиков Ту-22М3 из состава 52 ТБАП провели серию условных пусков ракет из воздушного пространства северной части временно оккупированного Крыма, из района Раздольного.

16 июня из Курской области дальний бомбардировщик-ракетоносец Ту-22М3 из состава 52 тбап осуществил пуск Х-22 по полигону «Дубровичи» в Рязанской области. Дальность пуска составляла около 400 км. Эффективность… Подтвердились наихудшие показатели.

За полтора месяца испытаний россияне выяснили, что предельно эффективная дальность применения ракет Х-22 вместо заявленной 600 км не более 200 км. Именно на этом расстоянии они сохраняют приемлемые показатели точности и минимален отказ топливной системы в полёте.

А теперь удар по Кременчугу из воздушного пространства Курской области – 200 км. Удар по Белгород-Днестровскому из ВП ВОТ Крым – 170 км.

Российские оккупанты использовали именно эти параметры дальности для сохранения точности и надёжности Х-22. И эти удары по гражданским объектам не могли быть случайными.

Это намеренный удар. Намеренно совершаемое военное преступление. Геноцид и акт терроризма одновременно.

 

На фото: Одещина, Сергіївка.

Станом на 17:05 1 липня внаслідок ракетного загинула 21 особа (16 осіб – житловий будинок та 5 осіб – база відпочинку, з них 1 дитина), постраждало 39 осіб, які госпіталізовані до лікарні (38 осіб – житловий будинок, з них 6 дітей та 1 особа – база відпочинку).

Врятовано 8 осіб з них 3 дитини (7 осіб – житловий будинок, з них 3 дітей та 1 особа – база відпочинку).
Роботи тривають, на місці події працюють психологи ДСНС.

До робіт залучено 237 осіб та 53 од. техніки, з них від ДСНС 146 осіб та 18 од. техніки.

Фото: ДСНС України

Автори

, ,