СВО – спеціальне знищення України

Сергій Місюра

Для більшості українців я не скажу нічого нового, але все таки треба пояснити деякі факти нинішньої війни.

Назвавши війну спеціальною військовою операцією (СВО) путін просто вирішував низку питань, з якими б термін “війна” не справлявся, хоча з СВО є багато чого спільного. Наприклад, свята ідея для них всіх – знищення нацизму, повернення України в лоно русського міру та відповідь колективному Заходу на піднімання голови навіть з купленими топ-політиками. Але війни погано закінчуються для цивільного населення, та і величезного пакету санкцій і допомоги не хотілось. Тому СВО мала дати місцевій ваті знак, що це не війна проти України, а саме операція по звільненню їх, щоб зустрічали з квітами і сіллю. Але так не сталось – більшість виявилась проукраїнською, і я впевнений, що це результат роботи з 2014 року. Та російські генерали трохи переборщили з бомбами, що навіть вата почала ставати проти русаків.

Інше діло люди “без вайни”, яким по барабану, в якій країні вони формально знаходяться, – аби снаряди над головою не літали. Такою була “половина” Донбасу, і на них зараз і ставиться акцент.

Те, що ми робили 8 років війни з 2014 років з Україною, все покращували, щоб люди з ОРДЛО самі захотіли повернутись на підконтрольну територію – все мало мінімальний ефект, зроблено повільно і без масштабу. Та і зараз це все росія перекреслила, щоб показати зворотній рух, – на території, підконтрольній росії, все спокійно, снаряди не літають, війни нема, вже ходять рублі, та буде ще краще, як при совку.

Великим фактором виявилось паливо, на яке також ставився великий акцент по роботі з русифікації України. Великі мережі заправок були “присаджені” на дешеві “білоруські” нафтопродукти та спокійно садили на голку українців з думкою, що їздити на авто дешево та комфортно. І зараз, я впевнений, велика частина нашої вати почне вказувати на території Донбасу і Таврії, що там бензин по 18 ГРИВЕНЬ, який вже завозить росія, і його повно. Що це ще дешевше, ніж було в Україні. А мудрий нарід завжди чим думає? Правильно, холодильником та баком, в даному випадку.

Знищення України проходить планово, як і задумувалось кремлем. Просто трохи не розрахували з таймінгами і такою сильною позицією Заходу. Вата скоро почне ставити запитання про паливо, чого на окупованій території все є і дешевше, а тут скоро солі не буде в магазинах. WTF?

Так планують і думають в кремлі мозочки русаків, але я просто вам транслюю цю хрінь, яка ніколи не стане закінченням виконання такого плану. Щоб ви розуміли, що хоче путін, та до чого може призвести поразка у війні:
ДО ПОВНОГО ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНИ!

Введення рубля (інтеграція в російську економіку), поставка російського палива в нашу мережу заправок (війна за баки автівок), ставлення окупаційних адміністрацій, переведення освіти на російську систему (війна за уми дітей) – це тільки деякі ознаки, а все писати не влізе в пост, та й це ж не публіцистична стаття.

Чим далі війна від Києва – тим менше про нею думають в усій Україні. Чим далі бойові дії – тим менше думають про допомогу армії. Чим довше йде СВО – тим більше шансів втратити якусь частину України.

АЛЕ…

Ми вже поламали плани путіна – Україна не впала. Ми вже даємо по зубах російському ведмедю, а українські козаки західним озброєнням вибивають мізки російському окупанту. Нам просто треба трохи часу, трохи озброєння, удачі та віри в ЗСУ. І все точно буде Україна. Тому що на весь Маріуполь не можуть знайти вчителів на переведення освіти в місті на російську програму і продовжили навчальний рік до 1 вересня.

Не можуть знайти вчителів, на Донбасі, готових працювати за російською програмою. А діти тим паче не будуть так вчитись.

А ми переможемо.
Dixi
Слава Україні!

Фото: Маріупольська міськрада