Порошенко привіз у стрілецький батальйон бронежилети, засоби зв’язку та «дещо зі зброї» (фото)

Петро Порошенко привіз на позиції 23-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ 50 бронежилетів, засоби зв’язку та інше військове спорядження.

Командир батальйону Олександр Демчук оглядає бронежилети, перевіряє якість бронепластини і задоволено каже: «у нас тут турецькі, сині – то ці, я вам скажу, це дуже круто».

«Нічого незвичного, звичайна рутинна робота. Є місце – де, ми не скажемо. Це укріплені позиції оборони. Є фантастичні люди, які в складі батальйону Збройних сил боронять державу. Є наше бажання зробити, щоб їхні дії були більш ефективними», – говорить Петро Порошенко.

«Ми сьогодні привезли комплекти зв’язку включно з ретрансляторами, мобільними станціями і таке інше. Є бронежилети, які все ще залишаються, на жаль, дефіцитом. Я сподіваюсь, що після нашого візиту особовий склад буде повністю оснащений», – зазначає Порошенко.

Як повідомив п’ятий Президент, по допомогу звернувся командир батальйону: «Я його знаю ще з 14-го року. Він сам знайшов обладнання зв’язку. Не міг знайти бронежилети. Там були ще речі по зброї, які ми не будемо оприлюднювати. Це в нас зайняло майже три тижні. От за три тижні ми підготували, і ви бачите радість зараз і на обличчях, і в очах воїнів. Я їм теж дуже-дуже вдячний».

«Ми сьогодні спільно робимо все можливе для того, щоб ворог був розбитий, агресор був викинутий української землі, і перемога нарешті прийшла в Україну», – наголошує Петро Порошенко.

Підтримка Збройних сил України – наразі головний пріоритет благодійної діяльності Петра Порошенка. З 24 лютого Фондом Порошенка та структурами, що належать до сфери його впливу, витрачено близько 300 мільйонів гривень.

За ці кошти були придбаної тисячі бронежилетів, кевларові шоломи, зброя (зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше), десятки автомобілів на потреби фронту, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування (в тому числі велика кількість зерна і продуктові набори як для військових, так і для мешканців визволених міст).

Фонд Порошенка тісно співпрацює з волонтерами ГО «Справа громад» і «Res_Publika. Брати по зброї», які окремо і додатково зібрали десятки мільйонів гривень на потреби армії.

Джерело

Автори