Петро Порошенко дав інтерв’ю CNN (відео)

 

Петро Порошенко в прямому ефірі CNN розказав, що українці стоять в чергах не за хлібом, а за зброєю

Петро Порошенко вийшов у прямий ефір американської телекомпанії CNN просто з розташування батальйону територіальної оборони. Він показав автомат, якими озброєні бійці тероборони, і сказав, що українці повстали проти російської агресії та масово йдуть в добровольці.

«Ми, українці, не стоїмо у черзі за хлібом, за грошима з банкомату. Ми стоїмо у черзі за зброєю. Ми стоїмо у черзі, щоб здати кров нашим солдатам за нинішнього дефіциту. Безперечно, ми демонструємо унікальні якості, якими ми можемо протистояти російській агресії. Ми можемо протистояти російській окупації. Ми єдині разом з усім світом», – говорить Петро Порошенко.

Він також відповів на запитання, чи відчуває він як п’ятий Президент себе мішенню росіян.

«У мене відчуття, що я вже вісім років є конкретною мішенню росіян. Я просто символ. Але ми не боїмося. І ось щойно, поки ми тут стоїмо, ми почули повідомлення нашої цивільної оборони, що за п’ять хвилин у центрі Києва будуть російські бомби, і в нас за 100 метрів звідси – бомбосховище. Але я не збираюся переривати наше інтерв’ю, тому що інформаційна війна, яку Путін веде проти України, є частиною цієї гібридної війни, яку він вів проти нас вісім років. Я намагаюся зробити все можливе, щоби світ дізнався правду про ситуацію в Україні», – наголошує лідер партії.

«Ось, це автомат Калашникова. У нас є 4 NLAW на 300 членів батальйону територіальної оборони, і ми маємо два кулемети. І більш менш це все. У нас немає важкої артилерії. У нас немає танків, у нас немає БТР, тому що ми запустили цей процес буквально кілька днів тому, а створили лише за два дні. Це – довга черга бажаючих записатися у батальйон, але у нас не вистачає для цього зброї. І це єдине обмеження нашої територіальної оборони», – говорить Порошенко.

«Нормальні звичайні люди, які ніколи не були в армії, зараз стоять у черзі, щоб приєднатися до нас. Це надзвичайно зворушлива та чудова демонстрація того, як українці ненавидять Путіна, і як ми виступаємо проти російської агресії», – наголосив Петро Порошенко.

Джерело

 

Порошенко в інтерв’ю CNN: Путін ніколи не захопить Україну, скільки б солдатів, ракет чи ядерної зброї у нього не було

Петро Порошенко в прямому ефірі американського телеканалу CNN закликав західних союзників застосувати проти Путіна пекельні санкції – зокрема, відключити Росію від системи SWIFT, а також заблокувати російські кораблі та літаки у міжнародних портах. Порошенко наголосив, що сьогодні Путін веде війну не проти України, а проти всього світу.

«Всі повинні зрозуміти, що Путін оголосив цю війну не Україні. Путін оголосив війну всьому світу, кожній людині, яка зараз дивиться CNN. І я думаю, що це також війна особисто проти президента Байдена. Єдиний гріх України в тому, що вона просто хоче бути вільною, хоче бути демократичною і хоче повернутися назад до європейської родини», – наголосив Порошенко.

«Ми сьогодні захистимо Україну і вистоїмо. Але в цій ситуації нам потрібна ваша допомога. Нам справді потрібні санкції, які зроблять Путіна слабшим і змусять його заплатити за свою абсолютно катастрофічну поведінку. Нам безперечно потрібні санкції SWIFT, тому що SWIFT зараз починає бути тим самим символом, що і Nord Stream 2. SWIFT — це символ нашої солідарності. Нам потрібно заблокувати російські кораблі та російські літаки у всіх портах ЄС і НАТО», – говорить Порошенко.

«Санкції і постачання зброї. Я хочу подякувати США, Великобританії за Джавеліни і NLAW. Я хочу повідомити вам, що в моєму батальйоні є і NLAW, і Джавеліни, і кожен постріл, зроблений по російському танку, був успішним та ефективним», – зазначає Петро Порошенко.

«Ми боремося за демократію та свободу проти російських агресорів. Без жодної причини Путін напав на нас. І найкраще, що ви можете зробити, це саме санкції, пекельні санкції. Це як пряме послання великих лідерів західного світу. Путін повинен почуватися як в пеклі. Це його майбутнє, і ваші санкції безумовно допомагають йому почуватися саме так», – переконаний Порошенко.

«Я думаю, що Путін ніколи не захопить Україну, скільки б у нього не було солдатів, або скільки б у нього не було ракет, або скільки б у нього не було ядерної зброї. Ми українці – вільні люди з великим європейським майбутнім», – резюмує Петро Порошенко.

Джерело