Робоча поїздка Петра Порошенка до Вінницької області 29.09.2021 р. (фото, відео)

Порошенко закликав підтримати на виборах голови Липовецької ОТГ Василя Авраменка: воїн і педагог, який захищав державу і збудує європейську громаду

 

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко приїхав у Липовець на Вінниччині, щоб особисто підтримати на виборах голови громади відомого педагога, активіста, учасника війни проти російської агресії Василя Авраменка. Порошенко наголосив: Василь Авраменко – це людина, яка спрямована у майбутнє і збудує європейську громаду у рідному Липовці.

«Василь – унікальна людина. Кандидат у майстри спорту по самбо. Людина, яка підготувала чемпіонів з рукопашного бою Європи, України. Людина, яка працює вчителем – але вчителем з великої літери. Він – директор школи, яку дуже люблять і батьки, і учні. Він людина, яка зорієнтована на майбутнє. Але в 2015 році, коли була чергова хвиля мобілізації, Василь кинув все і пішов на фронт, бо там вирішується доля держави», – говорить п’ятий Президент.

«Він народився і виріс на території Липовецької громади. Нам не треба там «парашутистів». І його дуже боїться влада», – констатує Порошенко.

За словами Порошенка, щоб не допустити Василя Авраменка до виборів, його викликали на військові збори. «Василь каже – я піду, питань немає. Він пройшов збори. Обласна організація «Європейської Солідарності» і місцева його висунули. Він повернувся ще більш переконаний, що треба брати на себе відповідальність за долю власної громади. Його дуже підтримують люди. І побачивши це, влада пішла далі», – зауважив Порошенко.

«Сьогодні вона зареєструвала «парашутиста», який є повним тезкою нашого Василя, пише в анкеті, що він його «старший брат», з тим самим іменем Василь», – розповідає лідер «ЄС».

«Про ці ганебні дії влади буде знати вся Україна. Вони бояться Василя. Бояться не тільки тому, що він майстер рукопашного бою, авторитетний вчитель і директор, лідер громади. Бояться й тому, що він йде від «Європейської Солідарності», – наголошує лідер партії.

«Вперше в нас на липовецькій землі – п’ятий Президент України. Липовецька ОТГ – це громада чудових людей, професійних вчителів, медиків, чудових спортсменів, культурних діячів. Врешті решт у нас в громаді проводив свою діяльність і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви Василь Липківський» – говорить Василь Авраменко. «У нас чудова громада, з чудовими підприємцями, господарями, які наповнюють бюджет, дають роботу людям. Це дає мені сили йти на цю політичну битву», – говорить Авраменко.

«Якщо ви мене захочете зігнути в дугу, то вона може бути тільки високовольтна», – перефразував Василь Авраменко відому поезію Ліни Костенко.

Петро Порошенко зазначив: прямий зв’язок між майбутнім лідером громади і фракцією «Європейська Солідарність» як парламентським спецназом у Верховній Раді забезпечить швидке проходження ініціатив і захисту інтересів громади.

«Василь – це саме той кандидат, якого сьогодні потребує українська влада, громада, децентралізація», – резюмує п’ятий Президент України.

Джерело


Петро Порошенко

Василь Авраменко — кандидат від «Європейської Солідарності» на посаду голови Липовецької об’єднаної територіальної громади, що на Вінничині.

Василь — унікальна людина. Він вчитель та директор школи, який користується любов’ю та повагою вчителів та учнів. Він майстер спорту з дзюдо і КМС із самбо, який підготував чемпіонів з рукопашного бою Європи і України. Він військовий, який у 2015 році покинув усе і пішов на фронт захищати рідну землю. І повернувся ще більш переконаним в тому, що треба брати на себе відповідальність за долю власної громади. Його дуже підтримують люди. А влада боїться, тому намагалась перешкодити його участі у виборчому процесі, терміново мобілізувати його для проведення територіальних зборів. Думали, що він зі Збройних Сил не зареєструється для участі у виборах. Зможе! Справжніх воїнів цим не залякати!

Сьогодні також надійшла інформація, що влада зареєструвала парашутиста, який повний тезка нашого Василя. В анкеті написано, що він його старший брат. Ми повідомимо про це в поліцію. Коли стосується їх, вони не реєструють, поліція порушує справи, вони бігають, щось там шукають. Але нам всім дуже добре відомо, як вони діють по відношенню до нас.

Ми висуваємо нашого кандидата, тому що «Європейська Солідарність» повинна посилити своє представництво по всій країні, ми мусимо захистити інтереси людей. Перед людьми стоїть величезна проблема різкого падіння рівня життя. І ми маємо захистити людей та їхній рівень життя. І тут крім нас, які продемонстрували переконливі результати за 5 років, в тому числі і в економіці, ніхто цього зробити не зможе. Саме тому питання розвитку економіки, залучення інвестицій, інвестиційного клімату і те, що називається ВВП, є нашим важливим завданням.

Протягом поточного року, за даними опитування, на питання: «Чи відчули українці зростання цін, яке відобразилося на вашій кишені, на вашому бюджеті?» 94,6% українців відчули зростання цін і їм стало жити важче. «А як змінився фінансовий стан вашої родини протягом поточного року?» 64,3%, майже дві третини, сказали, що рівень життя погіршився лише за цей рік. І ще 29,3% — не змінився. І от це — 2,5% – для кого покращився. Це «Слуги народу» і члени їх родин. Це вони обіцяли у 2019 році, коли казали — «зробимо їх разом». І вони зробили всіх, разом, самі.

Тому “Європейська Солідарність” запропонувала 5 кроків, які необхідно здійснити вже цього року: виплата у листопаді тринадцятої пенсії для всіх, хто отримує пенсію нижче середньої; виплата боргів військовим та підвищення грошового забезпечення в армії; підвищення зарплат медикам, фінансування вакцинації та лікування від ковіду; збільшення обсягу субсидій у Державному бюджеті; захист громад від свавілля центральної влади, яка перекладає відповідальність за зростання тарифів на місцеву владу.

«Європейська Солідарність» разом з людьми, і ми здатні захистити українців!

* * *

Чи є ще хоч одне місто чи село в Україні, яке б не втратило своїх синів та дочок на війні з російським агресором?..

У Липовці вшанував пам‘ять мужніх бійців, які тут народилися. Вони боролися за єдність, цілісність та незалежність України. І поклали за це життя.

Вічна пам‘ять Героям України…

* * *

Липовецька громадо, ви — неймовірні. А ще свідомі, дуже щирі і патріотичні.

На власні очі переконався, що у Липовці Василя Авраменка люблять і підтримують люди. Впевнений, що Василь знає проблеми людей і гідно представлятиме їх інтереси.

* * *

Дуже щасливий бути сьогодні в Липовці.

Внаслідок децентралізації у об’єднаних громад з’являються нові можливості. І ми маємо об’єднати зусилля, щоб громада Липовця могла в повній мірі ними скористатися.

Василь Авраменко — саме такий кандидат на посаду голови територіальної громади, на якого можна покластися. Людина з правильними принципами, яка нічого не боїться, компетентна і кваліфікована. Він рішуче налаштований на реальні дії.

«Європейська Солідарність» допоможе Василю перетворити Липовець в місто мрії.

 

Усі відео