Військові США та України провели унікальне спільне десантування (фото, відео)

Під час міжнародного навчання Rapid Trident здійснено спільне десантування військових США та України з літака С-130

 

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на журналіста Андрія Цаплієнко.

Також участь у стрибках приймали польські десантники.

Спільне десантування було здійснено з військового літака С-130 над Яворівським полігоном.

Військові застосували парашутні системи американського виробництва.

Напередодні інструктори США провели масштабне передстрибкове тренування військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗС України.

Для цього вони встановили на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки розгорнутий тренажер військово-транспортного літака C-130.

Парашутна система Т-11. Фото з вільних джерел Інструктори США готують десантників України для стрибків з літака C-130. Вересень 2021. Фото: ЗСУ

«Я вперше буду здійснювати стрибок з подібною системою. Звичайно є певні схожості до наших систем, про те це зовсім інші парашути», – поділився десантник Олег.

Нагадаємо, у березні 2020 року зі США Державний спецекспортер ДГЗП «Спецтехноекспорт» імпортував партію парашутних систем Т-11 виробництва Airborne Systems North America.

2019 року було придбано 260 парашутних систем цього типу. У 2021 році Збройні сили випробували на літаку АН-26 адаптоване обладнання для десантування під парашутні системи Т-11.

Також у вересні 2020 стало відомо, що для Повітряних Сил ЗС України замовлено польські парашутні системи, які поставить державний спецекспортер «Укрспецекспорт».

У серпні 2021 року українські спецпризначенці Сил спеціальних операцій ЗСУ десантувались з американського військово-транспортного літака MC-130.

Джерело

 

Підготовка до унікального десантування багатонаціонального підрозділу

Під час міжнародних навчань Rapid Trident – 2021 буде здійснено спільне десантування військовослужбовців США, України та інших країн. Про це повідомляє АрміяInform.

Напередодні спільного десантування з військового літака С-130 з застосуванням парашутних систем американського стандарту інструктори США провели масштабне тренування військовослужбовців десантно-штурмових військ ЗСУ. Для цього вони встановили на території міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного спеціальний переносний тренувальний комплекс.

– За допомогою цього пристрою ми пояснили загальні принципи десантування з нашого літака, – наголосив інструктор США штаб-сержант Касбон. – Також ми навчимо Українських десантників правильно використовувати американські парашутні системи.

Все тренування було розбито на кілька навчальних місць, де десантники покроково навчались тонкощів здійснення стрибків із військових літаків США.

– Я вперше буду здійснювати стрибок з подібною системою, – поділився десантник ЗСУ Олег. – Звичайно є певні схожості до наших систем, про те це зовсім інші парашути.

Отож, вже зовсім скоро ми побачимо, як у небі України буде здійснено унікальне десантування багатонаціонального підрозділу.

Автори: Віталій Стечишин, Тарас Грень / АрміяInform

Джерело

 

Українські та американські військові здійснили спільне десантування з літака С-130 «Геркулес»

 

Українські та американські військовослужбовці, а також спецпризначенці Військової служби правопорядку у складі багатонаціонального підрозділу успішно здійснили спільне десантування з літака С-130 «Геркулес» і знищили командний пункт механізованого полку другого ешелону умовного противника. Про це повідомляє АрміяInform.

Одночасно з ними наші десантники висадилися з гелікоптерів Мі-8 за допомогою фалів.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський, який спостерігав за ходом десантування, високо оцінив рівень підготовки та злагодженості військовослужбовців багатонаціонального підрозділу, який бере участь у практичній фазі українсько-американських військових навчань Rapid Trident-2021.

Автори: Віталій Стечишин, Тарас Грень / АрміяInform

Фото та відео авторів

Джерело

Автори