Швейцарія передала Мінреінтеграції 200 тисяч експрес-тестів на COVID-19 (фото)

9 вересня 2021 року Посол Швейцарії в Україні пан Клод Вільд передав Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в особі заступниці міністра Інни Драганчук 200 тисяч експрес-тестів на антиген COVID-19.

На заході також були присутні представники посольства Швейцарії Ейлін Хофштеттер та Аманда Амманн.

Тести будуть доправлені до Херсонської області задля забезпечення потреби пунктів тестування, розміщених на КПВВ з тимчасово окупованою РФ територією АР Крим та м. Севастополь.

«Ми щиро дякуємо Посольству Швейцарії в Україні за реалізацію проєктів, направлених на підтримку територій, які зазнали негативного впливу від збройної агресії Рф та допомогу населенню, яке проживає на них. Експрес-тести є вкрай важливими та затребуваними на КПВВ, особливо в період поширення інфекції COVID-19. Тому ця допомога є вагомим внеском для зменшення поширення захворювання не тільки на територіях Донецької, Луганської та Херсонської областей, а й на всій території України», – зазначила Інна Драганчук.

Своєю чергою, Клод Вільд додав, що Швейцарія й надалі  продовжить надавати допомогу населенню на сході України, яке постраждало від збройної агресії РФ та всіляко підтримуватиме Україну в процесах, що пов’язані з реінтеграцією ТОТ .

Додамо, що найближчим часом експрес-тести від Швейцарської Конфедерації будуть також доставлені й в Донецьку область.

Нагадаємо, що 25 серпня 2021 року в рамках офіційного візиту до України швейцарська делегація відвідала Луганську область та передала частину 1,5 млн експрес-тестів для мешканців районів поблизу лінії дотику.

Джерело

Усі відео