ВМФ США розпочинає наймасштабніші навчання з часів Холодної війни

ВМФ США розпочинає наймасштабніші навчання з часів Холодної війни. Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Шостий флот США.

З 3 по 16 серпня США проведуть навчання, що охоплять 17 часових поясів і стануть наймасштабнішими з часів Холодної війни, коли 1981 року відбулись навчання НАТО Ocean Venture.

В LSE 2021 буде задіяно більше 36 кораблів, включаючи авіаносці та підводні човни.

«Морське командування створює основу для нашої служби ВМС, – заявив віце-адмірал Джин Блек, командувач Шостим флотом. – LSE стануть тестом для наших командувань у всьому спектрі військових дій ВМС, від тактичних до стратегічних, що інтегрують Корпус морської піхоти, щоб продемонструвати можливість флоту проводити глобальні координовані операції від відкритого океану до прибережних зон».

У навчаннях LSE 2021 візьмуть участь лише сили США, а у наступних навчаннях зможуть взяти участь союзники та партнери.

F/A-18E Super Hornet та авіаносець США «Джон К. Стеннис» CVN-74. 2013 рік. Фото: airspacemag.com

У січні в Чорному морі есмінці ВМФ США провели багатогалузеву морську операцію за участі розвідувальної та морської авіації.

Для посилення взаємодії між членами НАТО в операції брали участь есмінці «Porter» (DDG 78) і «Donald Cook» (DDG 75).

Як пише «Голос Америки» ці навчання попереджають супротивників США в Чорному морі, на сході Середземного моря та в Південнокитайському морі та Східнокитайському морі.

Видання наводить слова аналітика Військового коледжа ВМС США Джеймса Голмса з Military Times.

Такі навчання, на думку аналітика, покладуть край міркуванням про те, що американських сил буде недостатньо для одночасної відповіді на виклики.

Джерело

Усі відео