Без повинної. Найбільш ідіотська явка

Володимир Омелян

Зеленський відверто клеїть дурня, бо якщо у нього на посаді Президента імунітет, то після цього він сподівається пропетляти.

Зеленський – аферист, корупціонер і державний зрадник.
Зеленський абсолютно свідомо зриває нашу співпрацю з Заходом, переслідуючи інтереси Росії.
Це було очевидним з першого дня його перебування на посаді, і жодних змін не настало.

Зізнанням про особистий злив операції по вагнерівцям він зіграв на випередження, розуміючи, що, як і з МН-17, правду заховати неможливо. І сподівається тепер, що власноручне зізнання дасть йому публічну індульгенцію від неминучого викриття.

В ідеальній країні сьогодні мільйони людей на вулицях мали би вимагати негайної відставки Зеленського, взяття під варту його з його політичним Кварталом-95 і довічного ув’язнення.

Але оскільки у нас літо і всі планують відпустки, то дочекаємося осені.

Просто пам’ятайте, поки Зеленський бреше і залишається Президентом, він і його команда обкрадають Україну на декілька мільярдів гривень щодоби, роблять все, щоб Україна якщо б і не вмерла, то залишалася важко хворою.


Юрій Луценко

Порівнювати примусову посадку літака для захоплення опозиціонера й операцію по захопленню «вагнерівців» – це все рівно що порівнювати 95 квартал з 95 бригадою ЗСУ.

1. Примусова посадка літака Ryanair за допомоги білоруських винищувачів – не те саме, що посадка заздалегідь підготовленого і узгодженого з країною відправлення літака.

2. Примушування до посадки цивільних пілотів – не те саме, що сплановані дії підготовлених спецслужбами пілотів.

3. Непрогнозовані дії пасажирів при примусовій посадці літака – не те саме, що сплановані та відпрацьовані на тренуваннях дії спецпризначенців на борту з «вагнерівцями».

4. Терористичне захоплення літака заради ув’язнення опозиційного діяча – не те саме, що спільні із країнами НАТО дії в рамках кримінального провадження для покарання міжнародних терористів.

5. Оприлюднені матеріали СБУ та ГПУ в справі «вагнерівців» переконливо доводять, що це була саме українська спецоперація з залученням закордонних партнерів в рамках міжнародної правової допомоги.

Строк давності статті КК за державну зраду більший навіть за два президентські терміни.


Ростислав Павленко

Визнавши, що спецоперація «з плівками» «не зайшла», кинутись повторювати неоковирну брехню самому.

Вчергове образити міжнародних партнерів, видаючи це за … суб‘єктність.

Самому признатись у зливі операції по «вагнерівцях» Лукашенкові…

… змістовне вийшло інтерв’ю Зеленського.
Відчай – поганий порадник. Прокурорам буде що вивчати.

#два_втрачених_роки


Володимир Ар’єв

У мене одного враження, що в інтерв’ю Зеленського на всю країну була явка з повинною в зливі спецоперації по «вагнерівцям»?

Ну не може ж він аж так Єрмака прикривати. Хоча…

* * *

Значить так. Стежимо за логікою зеленських, які кажуть, що спецоперацію з вагнерівцями влаштувала Россія.

Виходить, Росія довго обдзвонювала військових злочинців, документувала їхню участь у військових злочинах в Україні та Сирії.

Потім підступно передала весь масив інформації українським спецслужбам з усім фактажем, з яким можна прямо в Гаагу.

І насамкінець вивезла своїх головорізів до Білорусі, щоб там їм надавало по щщам місцеве КДБ, та забрала назад, щоб дискредитувати Україну.

І всі мають в це повірити? Так?
Привезіть хтось галоперидолу на Банкову.


Юрій Бірюков

Пряма мова:

“Останній раз ми спілкувались з ним по телефону. Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, я попросив його, я його попередив, що готовий передати йому всю інформацію щодо цих людей, там були прізвища, ми розуміли, хто це такі”.

Итак, Зеленский подтвердил:

1) То, что операция по поимке террористов (т.н. “вагнеровцев”) была. И он знал всю информацию по этим террористам.
2) То, что операция готовилась разведками нескольких стран.
3) То, что он слил эту операцию.

Это явка с повинной?
Это явка с повинной.
Статья 111 КК Украины.

* * *

Самый мерзкий слой вчерашнего интервью Зеленского осознали еще не все, пока только эмоциональная реакция, достаточно яркая, но поверхностная.

Самая большая жопа в том, что Зеленский идет ва-банк. Я не верю в то, что подтверждение существования операции “вагнеровцев” было случайным. Это не был прямой эфир, это не было интервью на “чужом” канале. Сказал то, что хотел сказать. Сказал там, где хотел сказать.

И все это он сделал накануне визита в США, разведслужбы которых были среди соорганизаторов операции. Я это знаю не из сообщений в СМИ, я это знаю.

Упорство в разрушении стратегических отношений с США – вот для меня это самая большая загадка и самая большая угроза стране во всей вчерашней истории. Грацию быкующей криворожской шпаны еще худо-бедно могут оценить в Украине. Но в США могут пожать плечами и плюнуть.

А разгребать потом всем нам.


Helgi Sharp

Зеленский дал интервью Наталье Мосейчук. Той самой, которую Скабеева назвала “лучшей журналисткой Украины”.

Основные посылы? Ничего нового: Полшестого – лучший, а Пятый президент “зарабатывал на войне.” И в стопяцсоттысячный раз заявил, что “Порошенко ему не интересен”.

Такое впечатление, что Владимирсаныч даёт интервью только ради этой фразы. Я уж не знаю, что это – самовнушение, самоутверждение, пубертатные глюки, ужас перед тенью Пороха, заготовки Подоляка, комплексы Арестовича, фантомные боли Мендель… Скорее всего, мутный коктейль его страхов из всех этих составляющих.

Всё бы ничего, но “… дела в колхозе шли плохо. То есть не так чтобы очень плохо, можно было бы даже сказать, хорошо, но с каждым днём всё хуже и хуже…” А в таких случаях все Вовы прибегают к годами проверенным средствам: выпускают на арену скабеевых-мосейчуков. Они не подведут. Они и не подводят – им терять уже нечего.

Грустно, что комплексы маленького комика стали государственной политикой большой страны.

* * *

Зеленский, отвечая на вопрос о спецоперации по “вагнеровцам”, фактически подтвердил, что спецоперация действительно готовилась, да ещё и с участием других стран.

При этом информацию о вагнеровцах сам Зеленский передал Лукашенко в личном разговоре (а не Ермак, как утверждали все расследователи).

Кроме того, он “очень рад”, что спеоцоперация не состоялась, так как “было бы как в Беларуси”.

По сути, это задокументированная явка с повинной. Но ведь переврут, отмажут, скажут, что не так поняли и вырвали из контекста – у них это отработано.


«Європейська Солідарність»

Як Путін х*йло, так Зеленський брехло. На цинічній брехні йшов на президентство. На такій же брехні намагається утримуватися при владі. І під час виборчої кампанії, і тепер головним його медійним інструментом залишається канал Коломойського-Медведчука, який власники здали в оренду Офісу президента.

В четвер у сервільному інтерв’ю українській Скабєєвій-Мосейчук Зеленський вчергове допустив хамські випади на адресу лідера опозиції та п’ятого Президента і поширив російський наратив «війна тому, що на ній Порошенко заробляє».

Пане Зеленський, прокиньтеся, Порошенко вже понад два роки не Президент. Війна триває. Може, час в себе «заробітчан пошукати»?

Ваш час звинувачувати попередників канув в Лету. Давно настав час відповідати за власні недолугі дії та злочинну бездіяльність. За 150 тисяч померлих від коронавірусу, за даними Національної академії наук, бо МОЗ за вашої вказівки цю трагічну статистику занизив утричі.

За розграбований «антиковідний фонд» та велике крадівництво. За зруйновану міжнародну коаліцію на підтримку України.

За те, що «епоху бідності» ви перетворили на епоху злиднів, а замість обіцяного вами рік тому зниження тарифів на ЖКП удвічі Уряд сьогодні оприлюднив план їх постійного та невпинного збільшення.

За здачу росіянам спецоперації із затримання військових злочинців із банди Вагнера – сьогодні ви фактично виступили із явкою з повинною. Cам подзвонив шістці Путіна Лукашенку і все розповів. В інтерв’ю ви багато говорили про державну зраду і у цьому геніальному розслідуванні вийшли самі на себе. Як юрист-недоучка маєте знати, що чистосердечне зізнання пом’якшує відповідальність.

«Європейська Солідарність» офіційно заявляє, що всі звинувачення, які сьогодні Зеленський озвучив на каналі Коломойського-Медведчука, є неправдою від першого і до останнього слова, і лише президентський імунітет захищає його від кримінальної відповідальності.


Тетяна Кохановська

Гм. Я б зараз теж охрініла від зелевих одкровень.

Якби не глибока схильність оцінювати людей взагалі та політиків зокрема найгіршим чином з усіх можливих.

Тому зараз відчула лише мляве здивування, що зеля спромігся тупістю перевершити навіть мої очікування.

Причому двічі – і коли власне зливав, і ото коли тепер патякав.


Mason Lemberg

От, їй Богу, не розумію, навіщо люди обговорюють деталі інтерв’ю особи, яка далека від адеквату в силу самозакоханості, підлабузництва оточення, страху, закомплексованості та інших причин.

Всі ці деталі в заготовленому інтерв’ю, яке було записано в теплій ванні, не мають жодного значення. І акцентувати тут треба на зовсім інших нюансах:

1) Союз клоуна з Бенею триває й є міцним. Всі маневри клоуна на камери в питанні деолігархізації не мають жодного значення. І тут якби нічого нового, з одного боку, бо на те, що можуть бути якісь реальні дії проти Бені, я й не сподіваюся. Але, з іншого боку, вся та історія каже про те, що у випадку реальної небезпеки для Бені (наприклад, реальні санкції США) клоун БУДЕ кидатися на амбразуру за нього. І Беня теж буде його підтримувати до кінця, незважаючи на дрібні срачики між їхніми командами.

2) Інфантил. Тут теж нічого нового. Але хочу акцентувати увагу на тому, що особа яка на всенький світ зізнається, що щиро повірила гуснявому вусатому таргану, дуже хоче говорити з х*йлом в форматі віч-на-віч.

3) Вся та історія з інтерв’ю планувалася для того, щоби щось донести, якісь важливі для клоуна речі, донести через лояльну ганю герман лояльній аудиторії. Всі фрази готувались, добирались, не задавались запитання, які б зруйнували манясвіт.
Закінчилось все тим, що клоун обісрався навіть тут. І це не моє бажання бачити те, що я хотів би бачити, це не моє трактування реакції мого середовища. Це висновок зроблений з того, що лояльна до клоуна вибірка просто мовчить. Раніше такого ніколи не було.
Точніше, власна ботофабрика розносить величні слова величного лідора, але основна клоунська підтанцьовка, яка формує думку в середовищі нефанатичному, просто в шоці, походу.

4) Тут же акцентую увагу на тому, що на фоні одкровень про вагнерівців кудись зникли чистильники зброї, кидуни гранат в нацгвардійців проти Мотороли, блокадники торгівлі на крові та інший гній.
Знову ж: нічого дивного і нового. Але, їй Богу, мене тошнить, коли я чую про об’єднання якихось патріотичних сил. І це більш ніж показний момент, щоб усвідомити, що всі ці псевдопатріоти є лише прислугою клоунською.
Це ж стосується і журналістів, які типу за правду. Угу. Ога.

5) До інших політиків: проблема в тому, що багато розмов, констатації очевидних фактів за відсутності дій.
І чого вже точно не треба робити політикам – це погрожувати впусту і нічого не робити.


Джон Сміт

А тепер уявіть, як ці два гандони почнуть на реальному допиті проколюватися?

“Це детективна історія, яка була вигадана від самого початку до кінця. Взято декілька фактів із реальності, додано художні вигадки – і створилася масштабна історія, яка дійсно вражає”, – Єрмак (19 вересня 2020).

“Я точно розумію, що ідея цієї операції — ідея інших країн, і те, що Україну максимально затягували в це питання, — правда. Те, що цього не відбулось, ще раз проводячи паралелі з Білоруссю, слава Богу, ми проявили питання суб’єктності в цьому важливому питанні”, — Зеленський (24 червня 2021).

“Повністю вигадка” і “операція це правда, але ідея не наша, ми проявили суб’єктність” (коли зірвали її).

Зеленський має не лизоблюдам лицьовий нерв корчити, а на допиті у слідчого відповідати: які саме активні дії він вчинив, “проявляючи суб’єктність”. І потім сидіти замість цих вбивць, яких він врятував.


Светлана Самборска

То, что Зеленский слил инфу Лукашенко, совсем не исключает того, что Ермак слил инфу русским. Вопрос “или-или” не стоит.

Кстати, я помню, как Лукашенко арестовывал вагнеровцев, как зол он был, как требовал разъяснений от русских, как говорил, что вагнеровцы “уже дали показания, и не надо нам врать, мы все знаем”. И только через месяц вагнеровцы были отпущены. С извинениями. А Лукашенко начал обвинять Украину.

Это было совсем не похоже на “мы передали информацию Лукашенко, все ему объяснили и попросили выдать вангеровцев нам”. Совсем не похоже. Лукашенко явно считал, что вагнровцев прислали русские свергать его, а то и убивать. Как в свое время в Афганистан отправили спецназ к Амину типа на помощь, а те Амина убили. Пророссийского Амина убили, чтобы поставить 100% марионетку Кармаля. Именно так реагировал Лукашенко.

Что-то не сходится у Зеленского с информированием Лукашенко. Брешет. Что-то более вонючее замазывает. Я бы подождала с выводами до выхода фильма.

* * *

Ну что, много прозревших соотечественников, голосовавших за дорогого Владимира Александровича, появилось после личного прямого признания дорогого Владимира Александровича в государственной измене? Я пока насчитала НОЛЬ. И не думаю, что это изменится.

Потому что ничего принципиально нового ни мы, ни они не узнали. Когда они решили голосовать за Зеленского, уже было известно о его гастролях в Горловке у Безлера в день убийства Рыбака, уже было известно о его поездках в Москву в 2014, уже было известно об “это не русская агрессия, это просто русские солдаты передвигают границу”, уже было известно, что он перед русскими в Юрмале говорил об “Украине-порноактрисе, готовой принять с разных сторон”, уже было известно, что он брал деньги после 2014 года в российском Минкульте и снимал кино по их заказу, уже было известно, что кино это он снимал в оккупированном Крыму, и так далее.

Все было известно. Они совершенно сознательно выбрали того, кто десятилетиями пресмыкался и лизоблюдствовал перед русскими. Того, кто по первому свистку хоть штаны снимет, хоть на голову станет, хоть залает и на четвереньках забегает.

Не будет никакого прозрения. И быть не может. Тот, кто в 2019 году сделал выбор “Бугагашечка. Какая разница. Сдача страны”, может только аплодировать, когда увидит подтверждение этой сдачи.


Віктор Трегубов

Зеленский что, обдолбанным это интервью давал?

То есть операцию по вагнеровцам сорвал не только Ермак, но и лично он. В его словаре это называется “проявить субъектность”. “Чтобы не было, как в Беларуси”. То есть, по его мнению, если бы Украина посадила самолет, против Украины бы ввели санкции. Это бред слишком очевидный даже для его упоротых сторонников. Кто бы их ввел, те же страны и союзы, что планировали операцию?

Таким образом, Зеленский с Ермаком сорвали готовящуюся международную операцию, которая могла бы стать крупнейшим успехом украинских и партнерских спецслужб и лучшей местью вагнеровским подонкам.

После президентского срока кой-кому придется очень быстро драпать из страны. Это при оптимистическом сценарии.

* * *

Так. Добре. Давайте все ж розберемося, що саме розповів нам Зеленський.

“Пан Єрмак зі мною не просто так, я довіряю цій людині. Служба безпеки надає мені інформацію про все моє оточення, всіх моїх людей. І питання не про недовіру. Я просто знаю, що (…) в СБУ нуль запитань до пана Єрмака, як і в української розвідки. Ми з вами бачили, що сталося в Білорусі, як посадили літак, чим це закінчилося. Чим закінчуються такі випадки, до якої ізоляції країни призводять такі спецоперації. Це точно не була наша операція. Я точно розумію, що ця ситуація… що ідея такої операції – це була ідея інших країн, точно не України. Слава Богу, що ми проявили суб’єктність у цьому важливому питанні”.

Тож.

1. Операція була та планувалася.
2. Операція була розроблена, принаймні, частково в інших країнах. В множині. Як не крути, ця множина має включати дві країни – Туреччину та Сполучені Штати Америки.
3. Україна “не дала себе втягнути”. Себто операція щонайменше розглядалася в Україні, але була скасована на певному етапі. Щонайбільше планувалася в Україні, але була скасована на певному етапі.
4. Контекст обговорення дає нам зрозуміти, що цей етап – це Єрмак.
5. Таким чином Зеленський фактично підтверджує основну інформацію Вагнергейту. Операція була, вона планувалася ще за попереднього президента, але українська влада в особі Єрмака де-факто саботувала це рішення.
6. Наратив виправдання Зеленського – те, що “це була ініціатива інших країн” (припустимо) та “Україна мала б наслідки, які зараз має Білорусь”.
7. Щодо наслідків – це брехня. Дуже тупа брехня для дуже тупих людей. Затримання міжнародних злочинців не тотожнє викраденню опозиціонера. Більш того, операція, санкціонована США, призводить до санкцій рідше, ніж операція, санкціонована Лукашенко.
8. Щодо інших країн – окей. Себто українська влада показала владі США та Туреччини, що вона не є надійним партнером в сфері безпеки. Зеленський намагається подати це як “ми не прогнулися”. Це означає, що він повністю ігнорує той ефект, який це затримання мало б для України, а саме арешт військових злочинців, що вбивали наших хлопців, та потужний удар по яйках Путіна.

Отже.
Офіс Президента України саботував спільну операцію кількох країн НАТО по затриманню військових злочинців. Втрачено було унікальну в історії Україну можливість водночас попрацювати разом з колегами, затримати вбивць, помститися за наших і показати, що нам є що протиставити путінській гібридній агресії.

Аргументація Офісу Президента “наслідком могло б стати відімкнення України від світового авіасполучення” – тупа брехня. Щоб виправдати власного голову офісу, якому державна зрада світить, Президент тупо бреше в очі співгромадянам.

Голова офісу попрацював в інтересах Російської Федерації.
Президент дуже брехливий та дуже тупий.


Олександр Михельсон

Гм.

За 20+ років у політичній журналістиці я й не пригадаю, щоб будь-який з українських президентів ще при посаді так сам себе закопував одним-єдиним інтерв’ю.

 

 


Валерій Прозапас

З’ясувалася основна відмінність Порошенка від Зеленського – просто Порошенко не зрадник, все інше тепер деталі.

* * *

Отже, ми прокинулись в країні, верховний головнокомандувач якої визнав, що одноосібно прийняв рішення зірвати міжнародну операцію по затриманню військових злочинців, які вбивали українців на Донбасі.

Жалюгідні відмазки про “суб’єктність” і “зраду Лукашенка” не витримують жодної критики, бо більше року Зеленський з оточенням взагалі не визнавали існування операції по затриманню “вагнерівців”.

Тепер пазл склався, і до поїздки до Оману, видачі Путіну Цемаха та беркутівців, “розведень” на фронті, відновлення економічної співпраці з РФ додався факт прямої шкоди національним інтересам.

Тепер жоден офіцер спецслужб України не може бути впевненим в збереженні секретності своєї роботи.

Ніколи більше західні союзники та їхні оборонно-розвідувальні структури не матимуть глибокої співпраці з українськими.

Всі ЗСУ почули, що людей, винних зокрема в збитті літака з українськими десантниками, фактично відпущено на волю через дії президента, а це означає, що за злочини російських бойовиків продовжуватимуть судити українських військових.

За рівнем зрадливості та шкоди своїх дій для країни Зеленський зрівнявся з Януковичем і навіть перевершив його – відповідно, вони мені не влада.


Elena Ilyina

Чим бути грунтовно звинуваченим у роботі на Кремль, коси під дурачка та розповідай про Лукашенка.

Але чому саме зараз?
Ні на що не претендую, просто думки вголос.

Зранку з’являється новина, що Єрмак переговорив з Нуланд. Мабуть, це сталося пізно ввечері напередодні.

І раптом анонс інтерв’ю на Геббельс-ТВ.

Нуланд щось сказала або натякнула? І хлопчики з переляку пішли ва-банк? Чому б не спробувати, поки літо, спека, ОВДП ще торгуються, тарифи не піджимають і народ розслаблений?

В принципі, не в їхніх інтересах ні сам візит, ні допомога США ані решти цивілізованих країн. Що вони звідти для себе винесуть крім особистої ганьби та необхідності працювати не на себе коханих та власних дітей, а на якийсь абстрактний український народ?

А ще точно спитають про Коломойського. Тому і його канал, бо Бєніну шкуру врятує лише повна зміна курсу держави.

Ізольована малороська губернія, в якій можна царювати без огляду ні на кого, – ось їхня мрія. Або завдання, але воно точно співпадає з бажаннями мешканців Банкової.


Уляна Дідич

Elena Ilyina (див. вище – ред.) звернула увагу на суттєвий нюанс. Інтерв’ю готувалося і писалося, а не йшло в прямому ефірі. Говорити воно, звісно, зв’язно не може, але тези були підготовлені.
Так от, ніякої справи за держзраду не буде, принаймні на цьому етапі.

Одне з правил ведення інформаційних воєн говорить: найкращий захист — це напад. Якщо щось можуть повернути проти тебе, вийди з цією інформацією першим і подай свою інтерпретацію.

Ясна річ, сформулювати свою інтерпретацію воно не спроможне, та й першими вони не були з вагнерівцями. Але вони зробили все правильно. Дочекалися, коли все вляжеться і забудеться, і вийшли зі своєю версією до того, як тему підняли знову. Наприклад, тим же фільмом Білінгкету.

Доладно і струнко нам цю версію подадуть завтра Люся і ко. І судячи з того, що воно наговорило, звучатиме вона приблизно так. Операція була не наша. Нас у неї втягували. І це загрожувало Україні серйозним міжнародним скандалом і санкціями (про посадку літака Мінськом прозвучало не просто так). Саме від цього він і захистив нас — чим не герой? А Порох — редиска, дав нас втягнути і використати.

І ми можемо скільки завгодно потім розказувати, що волюнтаристські дії Луки не мають нічого спільного з санкціонованою міжнародною операцією, — лохторат цього вже не почує, їм це буде не цікаво. А інтерв’ю скероване саме на лохторат (приблизно так само, як версія про бомбування Дефендера була спрямована на внутрішній лохторат мокші).

А те, що ми цим самим власноруч підтвердили, що на нас не можна покладатися як на надійних партнерів (ще раз привіт Люсі, саме про це він вчора розповідав в ефірі з Бірюковим, але той ефір був на іншу ЦА), їм абсолютно пофіг, у них інші задачі.

Ну і пасаж про “народ на референдумі вирішить про стіну” заслуговує окремої уваги.

Одним словом, зараз потрібна дуже прискіплива і акуратна робота. От тільки всі правоохоронні органи у них в кишені, а процедури імпічменту наразі немає…

Отаке…


Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Президент Зеленський зізнався у державній зраді. В інтерв’ю Мосейчук він заявив, що фактично він сам повідомив Лукашенку деталі операції по “вагнерівцям”. Мовляв, інші країни нас втягували в сумнівні дії.

Одним махом Зеленський визнав три речі.

Перша, операція справді була, і він про неї знав. Хоча вся ОПУ до останнього Арестовича намагалася нам довести протилежне.
Друга, Зеленський визнав, що оперцію готвували спецслужби кількох країн. Явно не Мексики і Гватемали. По факту Зеленський підтвердив твердження Бутусова про те, що операцію готували спільно з ЦРУ США, і що спільну операцію з ЦРУ США злив він особисто.
Третя, Зеленський визнав, що особисто він повідомив Лукашенко про “вагнерівців”. Тобто що він повідомив керівникові іноземної держави інформацію з грифом “цілком таємно”.

Чому Зеленський це заявив очевидно. Далі заперечувати нема куди, Billingcat вже повідомив, що випустить фільм про “вагнерівців” на річницю операції, тобто наприкінці липня. Тепер можна не сумніватися, випустить.

Маски скинуто. Зеленський зізнався в державній зраді. Є речі які президент не має права робити, так як він не може закласти під заставу будівлю ОПУ або не може зібрати послів іноземних країн і збацати їм “Мурку” на роялі прутнем. Не може!

Не подобається тобі операція? Давай відбій своїм спецслужбам і згортай операцію. І пояснюй свої дії іноземцям за закритими дверима.

Зеленський же визнав, що Україна готувала викрадення іноземних громадян, тобто повністю підтвердив інформацію російських ЗМІ. 150% гарантії, що Москва тепер волатиме про це на всіх рівнях з посиланням на інтерв’ю президента України. Москва тепер звинувачуватиме Україну в державному тероризмі, бо провину конкретно цих осіб не довів жоден суд. І тепер вже не доведе. Вони в Росії.

А ще Зеленський заявив, що захопити потвор, які збивали ІЛ-76 над луганським аеропортом, – “сумнівні дії”. Не треба, бачте, цих істот захоплювати. Не забуваймо, саме ця особа видала Москві Цемаха – співучасника збиття малайзійського Боїнга.

Не треба ілюзій. Завтра Зеленський зіллє плани оборони ЗСУ на фронті (якщо ще їх не злив) і розповість по телевізору, що він побачив мир в очах Путіна, а до війни нас, мовляв, підштовхують треті країни і Порох, “який на війні заробляв”. А післязавтра Зеленський…

Жарти геть. Президент України зізнався у державній зраді. Таких речей пробачати ну от просто не можна. Бо навіщо тоді існує Україна?


Андрій Смолійй

Отже, ми ще раз отримали підтвердження – при владі державні зрадники, які поняття сивого не мають, що таке керувати країною.

Але те, що вчора сказав Зеленський, – це явка з повинною. Зеленський прямо зізнався, що розповів про вагнерівців та операцію Лукашенку. Це фактичне зізнання в державній зраді на користь агресора. Так, Лукашенко – це такий самий адепт Кремля, як і вся путінська свита.

Чи буде після цього довіра/допомога від інших держав? Не буде. І не сподівайтесь. Такого сорому Україна не переживала ще ніколи.

І це ще одне свідчення того, що влада буде йти «по бєспрєдєлу», узурповувати все, що тільки можна, знищувати суб‘єктність і триматись за свої крісла. Зеленський просто так не піде. Він і його люди знають, що сотнями дій вже напрацювали на кримінал, і це найстрашніше.

Скільки ще потрібно доказів того, що країна рухається НЕ ТУДИ! Що ми шаленими темпами просто несемось на дно.

І не питайте тоді, чому Меркель, Макрон чи навіть Байден зустрічаються з Путіним. Вони бачать владу Зеленського наскрізь і розуміють, що підтримувати немає кого.

Громадяни країни самі собі вирили яму…


Костюк Олександр

В своєму інтерв’ю Зеленський відкрито заявив, що він:

1. Злив затримання російських найманців, вбивць українських солдатів та мирних жителів;
2. Що він не проти відмовитись від частини української землі, української держави (через популістський референдум, прикрившись ним);
3. Що він, в порушення Конституції, хоче де-факто встановити диктатуру, президентсько-парламентське правління;
4. Що він хоче відмовитись від підтримки головних союзників, бо вони йому не подобаються. Не визнають його велич;
5. Що він підтримує наявність в Україні вулиць імені катів та вбивць українського народу, яким був Жуков, що посилав під кулемети тисячі неозброєних українців.

І це все заяви гаранта Конституції…

Так, все це було зроблено в дурнуватій, мєстєчковій манері. З претензіями на «простоту» – для його електорату. І з враженням пустої, глупої балаканини – для його противників.

Але не впадайте в оману. Сам по собі він звичайно недалекий, обмежений, другорядний естрадний артист. Але він озвучує чіткий, продуманий, послідовний план. Який розроблений і втілюється в життя хитрими, досвідченими, цинічними спеціалістами.

І ще.
Яка реакція так званих “націоналістів” та “радикалів”?
Ярош грізно попросив вибачитись. Певно ще й рішуче начистив кулемета. Білецький мабуть вчергове пішов на “Право на владу”. Сходив на сторінку до Тягнибока. Яка реакція? Ви будете здивовані. НІЯКОЇ. Пише про футбол, у когось день народження, хтось помер. Парасюки, Ігоркі Луценки, Дроздови, Скрипіни, Кривоноси? Позапихали язики у різні отвори.

Чому? А секрет дуже простий. Їх це все, насправді, не турбує. Абсолютно. Їх хвилюють зовсім, зовсім інші речі. Вони грають із Зе в одній виставі, просто різні ролі. Вони в одній трупі, і ворог у них один і той же. І режисер у них один.


Тарас Чорновіл

Зеленський дав ексклюзивне інтерв’ю своїй улюбленій журналістці Мосейчук-Скабєєвій для телеканалу Коломойського-Медведчука. Це так, для розігріву на темі деолігархізації та “переслідувань” Медведчука. А щодо суті, то там є просто колосальний пасаж.

Зеленський зізнається в усвідомленому й умисному скоєнні злочину, який кваліфікується статею 111 КК – державна зрада. Він уперше публічно заявляє, що на момент зливу операції проти “вагнерівців” знав про її проведення (а як же кілька тижнів брехні всієї ОПи та її лизоблюдів і ЛОМів, що такої операції взагалі не було?!). Далі він сповіщає, що сам особисто повідомив про цю операцію Лукашенка (головного та єдиного безумовного партнера Путіна в цілому світі!) й сподівався, що той “не підведе” й, затримавши російських бойовиків самостійно в себе в країні, передасть їх до України для слідства й суду. Це те, що в інтерв’ю. А далі вже про те, що сіє словоізліяніє значити має.

Отже. Бубочка, звичайно, ідіот. Це всім нам відомо. Але ж були сподівання, що ще якась клепка глузду в нього залишалася. Зараз таке враження, що він уже цілковито кінчений і може лише повторювати без обробки те, що йому в голову напакує команда шліфовки мізків від Єрмака, Тимошенка, Подоляка. Ви собі уявляєте, який жах відбувається під час його переговорів за зачиненими дверима зі світовими лідерами?!

Те, що він говорить, – це ж реальна явка з повинною. Він визнає, що була міжнародна спецоперація з підготовки захоплення бойовиків і найманців міжнародного рівня. Зацікавленість у їх затриманні мали кілька потужних держав, найперше США, а ще Туреччина (після “подвигів” убивць і садистів у Сирії). Але розробляли спецоперацію та її готували наші спецслужби. Тому й честь та основні процесуальні переваги від арешту убивць мали дістатися Україні. Це напрацювали ще за Порошенка. А Зеленський, взнавши, що США та Туреччина разом з нами підготували чи не найкреативнішу спецоперацію, сам особисто злив її господарю “вагнерівців” Путіну. Бо як інакше трактувати дзвінок Лукашенку? Ні, той сперше погрався в легенду для відмивання особи, яка злила операцію кількох спецслужб, затримав їх, потримав пару днів, поторгувався ще й з Путіним про підтримку (справа була напередодні його антивиборів), а потім повернув додому на Росію…

То Зеленський дійсно такий ідіот, що, не думаючи, зливає сам себе? Адже це сигнал усім спецслужбам західних країн – не хтось інший, а саме я – отой неназваний рашистський агент, який спрацював на користь Росії! Але є ще одна підверсія. На окрему версію вона не тягне, бо лише доповнює основну. Зеленський свідомо зараз вигороджує найважливішу та найвпливовішу особу в країні від відповідальності за скоєний злочин. А хто ж ця найважливіша особа, хіба ж не президент? Ні. Якщо прізвище особи в президентському кабінеті починається на “Зелен”, а закінчується на “ський”, то не він. Те, що Єрмак уже давно, користуючись безпросвітною тупістю Бубочки, керує країною самостійно, відомо багатьом. Зараз це підтвердив і сам Зелен-ський.

Для Єрмака давно запахло смаленим. Про нього вже сповіщали з Мі6, пропрацьовують в ЦРУ й прямо про це повідомляють Зеленського. А той тримається за хазяїна, як вош кожуха. А тут, після дуже гострої розмови Єрмака з Вікторією Нуланд, і зовсім погано стало. То він попросив свого підопічного: “Від тебе ж кусочок не відвалиться, ти й так недоторканний, а мене шкварять звідусіль. Візьми на себе відповідальність, скажи, що то ти сам злив операцію. Адже ми ж спільно це обговорювали й зливали, то ти просто мене виведи з під удару”. І вивів, а себе занурив. Бо чого не зробиш, коли так переконливо попросить “ах какой харошій чєловєк”.

До речі, в тексті інтерв’ю є ще один пасаж на користь Єрмака, де він його вихваляє й захищає. Таке враження, що інтерв’ю замовив у Коломойського та контролював, перевіряв та монтував особисто сам Єрмк – він же професійний кіношник. А тут якісь залишки зелебобіків досі вірять, що це їхній кумир керує країною. Керує, тільки вже давно не він…


Гліб Бабіч

Коли створюєш “країну брехні”, ти рано чи пізно стаєш точно таким дурнем, в яких намагався перетворити інших.

Коли не дуже розумного актора розмовного жанру наймали на роль президента країни, йому багато чого обіцяли. Але головним і найсолодшим, напевно, було – “Ти можеш робити все що завгодно, і тобі нічого за це не буде”. І це не було брехнею. Якщо ти створюєш систему, в якій можна системно називати чорне білим, так все і буде.

“Вангергейт” не був ні для кого новиною. Те, що спецоперацію злили в адміністрації президента, – вже ні для кого не секрет. Різниця тільки в тому, що «найвпливовіший політик всесвіту» взяв це на себе. На відміну від московського крота у себе в адміністрації він реально прикритий законом.

Можна витратити тисячу слів з юридичним описом злочину “державна зрада”, але від цього нічого не зміниться. Все, що сталося, легітимізовано поки ще існуючим договором “більшість-влада”. Тому проковтнуть і “явку з повинною”.

Суть і мета давно вже не в цьому. І факт “державної зради,” виражений в “зливі”, скоро здасться вам дитячими пустощами. І нам про це тільки що сказали.

План простий. Щурячий. В “країні брехні” він реалізується елементарно.

Ось зараз вони остаточно розплюються з усіма союзниками. Претензіями, нахабством, нелогічними заявами і вчинками. Вимогами “негайно щось для нас зробити” і спрямованими в протилежну сторону діями.

Потім доб’ють “Мінськ”, в чому вони досягли безсумнівних успіхів. А “нормандський формат” так і не почнеться. На нього просто не прийде «та сторона».

І тоді запросто можуть статися дві речі одночасно. На тлі того, що патріотична меншість буде реагувати і продовжувати “трясти дерево влади”. На тлі того, що росія буде продовжувати нарощувати агресивні дії по всіх фронтах. Починаючи зі Сходу.

Першу подію вже анонсовано. Буде референдум. Той самий, заради якого все це і створювалося. На ньому “втомлену більшість” спитають – “Ви втомилися?” І скажуть ось це ось гарне про “стіну на Донбасі”. Типу відгородимо і забудемо. І кінець війні. І “втомлена більшість” в захваті заволає “Таааак!” І піде на референдум. І підпише країні вирок. Тому що країна, яка добровільно відмовилася від частини власної території, не може існувати довго. Так влаштований світ.

До речі, після цього референдуму про Крим більше не згадає ніхто і ніколи, здогадуєтеся? Намагатися повернути нам те, від чого ми самі відмовляємося, не будуть ніколи. Весь світ, на відміну від нас, не бажає жити в цирку. Тим більше в цирку щурячому.

Але ж цього недостатньо. Тому цілком ймовірно буде розіграно ще одну трагікомічну репризу. Смішно, але серйозно наморщивши лобик, нам скажуть “Я йду! Раз ви такі невдячні, ось вам дострокові вибори президента”. А потім залишається вийти на них і виграти. Тому що поки що рейтинг дозволяє. Тільки треба робити це швидко – на початку осені. Тому що ближче до зими співвідношення шансів з Порошенком буде вже не 60/40, а 50/50. А навесні шансів вже не буде ніяких. Як і ресурсів. І замаячіє шанс програшу і відповідальності по всьому букету статей, включаючи ту саму “державну зраду”.

Тим більш якщо «референдум» буде проводитися одночасно з виборами, відповідальність за все лягає начебто виключно на сам «народ». Дуже зручно, правда?

А для більшого ефекту буде останнє свято “чудес щедрості”. За який заплатить той же самий народ. Через тарифи. Через зовсім затягнуту податкову петлю. Через висмоктування останнього з бюджету. На пару “підвищень” і “виплат” цілком вистачить.

І “але-оп!”, як в цирку, ще чотири роки влади. При «100% своїх» силових структурах, судах і всім взагалі цілком можна встигнути побудувати свою маленьку диктатуру. Тому що в іншому випадку залишок життя доведеться провести або в бігах, або у в’язниці.

Вибачте … Я чую, хтось сказав – “це неможливо?” Ну, кілька років тому ви б те ж саме сказали про країну, в якій живете зараз.

Але є і хороші новини. Будь який хитрий план – це тільки план. І реалізація його залежить від купи зовнішніх факторів. А в даному випадку ми з вами – зовнішні фактори. Дуже неприємні фактори. Активні.

Ознак “занепаду веселих чоловічків” – достатньо. Від цілком собі офіційних рейтингів до розмов в тролейбусі.
Влада старанно ставить себе поза законом. Але судити ми її будемо саме за законом.

У частині запасного плану, написаного в москві, є розділ “швидкий бунт, кров, делегітимізація України”. І їх він теж влаштовує.

Тому нам довелося вибрати довший, важкий і, на жаль, дорогий (для країни) шлях. Саме з тієї причини, що (хоч як крути) те, що відбувається – це народний вибір. Без лапок.

Щоб повернення до нормальної Україні стало незворотнім, до народа мають дійти наслідки свого вибору. І судячи з цифр, це вже доходить. І судячи з частих істерик влади, доходить. І судячи з дій “московської опозиції”, доходить.

Ми просто повинні продовжувати робити те, що робимо. Наша переконаність – запорука того, що за підсумком йтимуть за нами, а не за ними. І коли я кажу “ми”, я говорю не тільки про конкретну політичну силу, а про кожного з вас. За підсумком завжди йдуть за силою. За переконаною силою. Тому все залежить від щільності рядів і взаємної підтримки.

Що, звичайно, не скасовує того, що ми будемо реагувати на всі їх “хитрі щурячі плани”. За повною програмою.
Дозволити вбити власну країну під керівництвом особи, яка підозрюється нами у державної зраді, було б нерозумно і смішно.

Але ми давно не ходимо на смішні вистави.
І готові до будь-якого повороту подій.
І щуроловки вже розставлені.


Юрій Гудименко

Давайте відверто. І у стилі 18+.

Я вважаю, що Зеленський шкодить країні. Що він – її та, відповідно, мій ворог. Байдуже, чому так сталося, і чи винне у тому радянське виховання, проросійське оточення, бажання завоювати електорат Сходу та Півдня чи ще щось. Так сталося. Цього достатньо.

Таких людей, як я, – багато. Їх мільйони. Господи, та ми трохи більше ніж за місяць з крихітним бюджетом зібрали сто тисяч підписів проти Єрмака – і це ми ще не дійшли ані до сіл, ані навіть до райцентрів. Це багато. Це, говорячи мовою митця, дох*я.

І ось у нас є ситуація, в якій мільйони людей вважають, що при владі в країні – ворог. Вони хочуть це змінити. Як вони можуть це змінити?

1. Дочекатись наступних виборів і проголосувати проти ворога.
2. Примусити парламент зробити імпічмент.
3. Зробити революцію.
4. Взяти снайперську рушницю і зіграти в котика та білочку.

Все, крапка. Інших можливостей немає.
Але і цих теж немає.

Вибори ще нескоро. Це факт. Пришвидшити вибори може або бажання самої влади, або революція.
Імпічмент в нинішній ситуації можливий лише за однієї умови: в урядовому кварталі стоїть мільйон людей, які вимагають імпічмент. Тоді, якщо парламентарі та судді з прокурорами не встигли розбігтися, вся процедура відбувається дуже швидко.
Для революції потрібен той самий мільйон людей, що й для імпічменту, тому одне може плавно перетікати в інше і навпаки.
Рушниця – це свято, але все піде в п*зду. І ніхто не завадить людям відразу після похорон знову обрати ворога.

Отже, 3 з 4 можливих виходів впираються у необхідність революції. Це означає, що революція буде.

Але ніхто не знає коли.
Може, вже в понеділок, коли увечорі на Банковій зберуться не традиційні 3-5 тисяч, а 50 тисяч. Чи 500.
Може, за тиждень. Може, восени. Може, за рік.
Але це буде. Бо це необхідність.

Критики недостатньо. Слів недостатньо. Недостатньо навіть агресії. Потрібні люди. Багато людей. Десь мільйон. І якщо мільйону нема, то треба йти до народу і розмовляти з ним. День за днем, місяць за місяцем. Відривати народ від телевізійних кормушок, абортувати його з мильних бульбашок і говорити. Очі в очі.

І приходити самим.

Вас тут у мене в підписниках більше 50 тисяч. Якщо у понеділок о 19:00 прийде кожен другий, це вже буде половина перемоги. Якщо кожен третій – третина. Якщо всі, то революція вже поруч. І ця спека в Києві – їі полум‘яний подих.

Приходьте. Подивимось, скільки нас.
Плюсуйте в коментах, хто прийде.
І – до зустрічі.


Демократична Сокира

Давайте називати речі своїми іменами.

Особа, що видає себе за Президента України, на ВЛАСНОМУ КАНАЛІ 1+1 у програмі «VIP з Наталією Мосійчук» наговорив на 111 статтю ККУ — «Державна зрада». Володимир Зеленський з гордістю зізнався, що злив секретну інформацію про перебування російських військових злочинців (т. зв. «вагнерівців») тирану і єдиному відкритому геополітичному союзнику Путіна у Європі — Олександру Лукашенку.

Наш президент сам, без допитів і катувань, з гордістю сказав, що це він зірвав спільну спецоперацію спецслужб України і спецслужб країн НАТО. І злив її подробиці ворогові. Це мала бути операція задля помсти вбивцям та найуспішніша українська спецоперація в принципі.
Була б.

Але Зеленський зрадив державні інтереси України. Він злив ворогові інформацію про те, що ми збираємось напасти. Він злив усе сам у телефонній розмові. І це була найбільш ідіотська явка з повинною. Він власними руками відпустив до Росії військових злочинців, які вбивали громадян України та ЄС.

Просто уявіть, як прем’єр-міністр Ізраїлю сам повідомляє нації, що він відмінив операцію «Моссаду» по захопленню терористів «ІДІЛ», які вбивали євреїв, і повідомив одного з керівників терористів про те, що проти його людей планують міжнародну спецоперацію. Це аналогія, яка може допомогти. Можете також уявити, яка була б реакція народу Ізраїлю на таку новину.

Уявили?
Уявили.

А тепер давайте спробуємо втілити це у реальність.
Ми збираємося під Офісом президента у День Конституції — 28 червня, у понеділок, о 19:00. Ми подивимось, скільки нас — тих, хто розуміє, що там, на Банковій, сидить ворог. Тих, хто розуміє, що Зеленський — зрадник. Тих, хто готовий вийти на вулицю і показати, що він — проти.

І нехай нас буде багато. Від цього залежить все.
28 червня.
19:00.
Офіс Президента України.
Подія — Зеленський сидітиме в тюрмі

 

Ілюстрація © Остап Біндер

Усі відео