Колективний Путін-Ленін-Сталін

Валерій Прозапас

Згідно з опитуванням, російське населення сукупними 84% вважає “найвидатнішими постатями людства” Сталіна, Лєніна та Путіна.

Це вчергове демонструє, що справа не в навіженому керівництві Кремля – воно лише втілює запит свого суспільства, і тому не може та не буде змінювати свою політику і щодо України.

Ще в 2014 було зрозуміло, що Путіну не дають спокою лаври більшовицьких вождів, які сто років тому зламали державницькі потуги українців, а потім скалічили менталітет нації репресіями та єзуїтськими методами змалоросійщення, – і він послідовно та системно реалізує для нас той самий сценарій.

Як наші теперішні керівники збираються “домовитись” з цими 84% колективного Путіна-Лєніна-Сталіна – загадка.
Це те саме, що домовлятися з крокодилом, який лізе на подвір’я, пропонувати йому “розведення” з “перемир’ями” та зазирати в очі, замість укріплювати паркан та час від часу тикати крокодилу ломом по зубах.

Інша справа, що і страшний відсоток добрих українців теж досі живе в більшовицькій фантазії “фабрікі рабочім- мір народам-посадіть-конєц епохі бідності” і традиційно отримує економічне кріпацтво, соціальний занепад, деградацію держави та наступ дипломатії РФ, як у випадку з “Потоком-2”.

Тому той знаменитий плакат з 2019 року не втрачає своєї актуальності, як би хто з українців не хотів уникнути справжнього вибору різними “пріколами” та “какой разніцей”, і не втратить – інакше вибір буде зроблений за вас 84 відсотками росіян, які мріють спаяти все це в “одін народ”.

Усі відео