Білий дім: США не призупиняли військову допомогу Україні

Helgi Sharp

В Белом доме назвали “чушью” заявление о том, что США сдерживают военную помощь Украине:

➡ “Идея о том, что мы сдерживаем помощь Украине в сфере безопасности, является нонсенсом. Только на прошлой неделе, накануне саммита США-Россия, мы предоставили дополнительный пакет помощи на сумму 150 млн долларов, включая летальное оружие”, – говорится в заявлении.

➡ Кстати, удалось установить, кто являлся одним из неназванных источников Politico, который утверждал, что Путин уговорил Байдена заморозить помощь Украине. Это некий Марк Шапиро – американский обозреватель, специализирующийся на американо-российских отношениях. Выходец из СССР, одно время сотрудничал с новостным агентством Sputnik – частью международного информационного монстра «Россия сегодня». Всё сразу стало на свои места.

➡ Не читайте советских газет, проверяйте информацию, верьте только надёжным источникам. Каковым стараюсь быть.

Хороших всем выходных!


Igor Aizenberg

Бачу, що Україною йде хвиля дезінформації про те, що Білий Дім нібито заморозив військову допомогу Україні, включаючи летальне озброєння.

Знайте, що це ніщо інше, як свідома дезінформація.

США вже надали Україні у 2021 році у повному обсязі військову допомогу на $275 мільйонів, рівно на ту суму, яка передбачена оборонним бюджетом США на 2021 рік. Пентагон опублікував офіційні повідомлення та звіти про цю допомогу 1 березня (на $125 мільйонів) та 11 червня (на $150 мільйонів).

У статті у газеті Вашингтон Пост, яка з’явилась 15 червня, та у її переказі у Politico 18 червня йдеться про те, що навесні, під час максимальної концентрації російських військ на кордоні з Україною та загострення ситуації на фронті, Білий Дім розглядав можливість надати Україні додаткову військову допомогу, не передбачену бюджетом (тобто допомогу, яка би оплачувалась резервними фондами американського бюджету), обсягом $100 мільйонів, включаючи різні види зброї. Але після деескалації ситуації на кордоні Рада Національної Безпеки рекомендувала відкласти рішення про надання цієї допомоги.

Коли це подається у вигляді твітів на кшталт «Байден заморозив військову допомогу Україні», без коментарів, посилань та пояснень, то це є дезінформацією.

На жаль, розповсюджується подібна дезінформація в українському інформаційному просторі миттєво, що є, як не прикро, свідченням успіху агресора в інформаційній війні.

Ще раз: США надали Україні військову допомогу у 2021 році на $275 мільйонів, у повному обсязі, передбаченому оборонним бюджетом США на 2021 рік.

Перевіряйте джерела своєї інформації. Здоров’я усім.

Репост вітається. Дякую.


Костянтин Зоркін

Можно сколько угодно биться в истерике, что проклятые американцы нам не дали ДОПОЛНИТЕЛЬНО 100 млн долларов. То есть примерно 2,7 млрд грн.

А можно посмотреть в зеркало и обнаружить, что давеча Фирташу простили долгов что-то около 23 млрд грн.

Я вообще дико удивляюсь, что Украине до сих пор еще кто-то дает деньги, которые она тут же отдает если не Коломойскому, то Фирташу.

Какое-то такое удивительное кредитование получается.

И особо пикантно вопли о военной помощи звучат на фоне полностью проваленного оборонного заказа.

 

Колаж © Слово і Діло

Усі відео