Давайте разом допомагати людям. Їм потрібна наша допомога (фото, відео)

 

Петро Порошенко

Шана і повага до наших воїнів серед українців є беззастережними. Бо саме військові бережуть мирне життя зараз і забезпечують наше спільне вільне майбутнє у незалежній Україні.

Наш обов’язок – відповісти нашим захисникам та їхнім сім’ям увагою і турботою. Тому уже другий рік ми разом із ГО Справа Громад, Фондом Порошенка і волонтерами допомагаємо родинам воїнів АТО наборами продуктів першої необхідності, зібраними в Офісі «Європейської Солідарності». Цього разу наші бокси дісталися адресатів у Запоріжжі.

Щиро дякую кожному нашому герою за мужність. Щиро дякую кожній матері і дружині за терпіння і віру в перемогу. Слава українським воїнам. І Слава Україні!


Юрій Бірюков

А мы будем дальше.

Изначально мы планировали собрать 15 000 проднаборов, планировали затраты и прикидывали объемы. Но постепенно цифра заявок достигла 20 000. Такая вот арифметика. Мы с вами, именно так, МЫ-С-ВАМИ, собрали уже 12 500 комплектов помощи. То есть, надо сделать еще 7 500. Часть финансов нам традиционно даст ПП. А вот остальное было бы здорово собрать нам.

И мы будем дальше…

Мы будем дальше слушать комментарии о том, что это «метание бисера». Только мы не считаем помощь людям метанием. Мы не ставим какие-то политические цели, не планируем предвыборную кампанию. Мы просто помогаем людям.

И мы будем дальше…

Мы будем дальше слушать комментарии о том, что ПП занимается не тем и не тогда. Что он должен это или то. Зачастую в одном комменте ввинчивают взаимоисключающие тезисы.

Вот интересно, а, восстанавливая ПВО вокруг Киева, он тоже занимался не тем и не тогда?
Вот интересно, а, закупая тысячу снайперских комплексов, он тоже занимался не тем и не не тогда?
Вот интересно, а, закупая сотни кислородных концентратов, сотни тысяч медицинских костюмов, не тем? Не тогда?

И мы будем дальше…

Мы будем дальше понимать, что все вышеперечисленное – лишь мелкие частности. А глобально мы будем понимать, что МЫ-С-ВАМИ собрали уже больше двух миллионов гривен. Чисто статистически это говорит о том, что НАС-С-ВАМИ больше. Мы будем получать сотни сообщений в личку с предложениями помощи.

Мы будем вместе помогать людям.
ИМ нужна ваша помощь.

№ карти 5169 3305 2043 6350 (тільки для переводів з ПриватБанку)
або
Номер рахунку UA183052990000026003046205728
код ЄДРПОУ/ІПН 42992954
Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД
Призначення платежу: благодійна безповоротня допомога на користь ГО від ПІБ

И репост. Репост тоже помощь.


«Європейська Солідарність»

Мільйони гривень на допомогу українцям: у Порошенка продовжують доставляти допомогу пенсіонерам, багатодітним сім’ям і родинам загиблих воїнів.

Більше 12 тисяч продуктових наборів для українців, які потребують допомоги через пандемію коронавірусу, від Фонду Порошенка і ГО «Справа Громад» зібрали волонтери та активісти. Серед тих, кому в ці часи найважче – родини загиблих воїнів.

«Шана і повага до наших воїна серед українців є беззастережними. Бо саме військові бережуть мирне життя зараз і забезпечують наше спільне вільне майбутнє у незалежній Україні. Наш обов’язок – відповісти нашим захисникам та їхнім сім’ям увагою і турботою. Тому уже другий рік ми разом із «Справою Громад», «Фондом Порошенка» і волонтерами допомагаємо родинам воїнів АТО наборами продуктів першої необхідності, зібраними в Офісі «Європейської Солідарності». Цього разу наші бокси дісталися адресатів у Запоріжжі», – розповідає Петро Порошенко.

«Щиро дякую кожному нашому герою за мужність. Щиро дякую кожній матері і дружині за терпіння і віру в перемогу», – пише Петро Порошенко.

У родині загиблого у лютому 2015 року солдата Анатолія Шумила дбайливо бережуть кожне фото з фронту. Він був мобілізований у серпні 2014-го, воював у 57-й окремій мотопіхотній бригаді.

«Дякую нашим хлопцям за мирне небо над головою. За ці вулички нашого міста. Світла пам`ять тим, хто загинув. ..Він, не вагаючись,  пішов туди. Він сказав: хто, якщо не я. Краще їх зупинити там. Шумило Анатолій Іванович, він дійсно був воїном. Вони супроводжували колону в Дебальцево, там були танкові атаки. Першу відбили, він підбив танк, але поки нахилився заряджати, танк вистрелив і осколок з танкового снаряду пробив йому груди», – говорить удова солдата Любов Заливанська.

Вона подякувала за допомогу: «Я вдячна за пам’ять. За те, що не забувають малозабезпечених, сім’ї загиблих, матерів, дружин».

«Насамперед опікуємося сім’ями загиблих і малозабезпечених сім’ями атовців. Завдяки підтримці ЄС і особисто Петром Порошенко, фондом ПП ми разом зі «справою громад» зробили таку акцію по забезпеченню такими продуктовими наборами першої необхідності», – говорить депутат Запорізької обласної ради від «Європейської Солідарності» Андрій Хімічев.

У кожному наборі – борошно, цукор, крупи, олія, консерви і печиво. Допомогу від Порошенка передали й волонтерці, яка в’яже шкарпетки військовим на фронт, Олені Костіній.

Пенсіонерка з Мелітополя попри свій поважний вік не сидить без діла – в’яже шкарпетки для українських захисників. За роки війни сотні її шкарпеток зігріли воїнів в окопах і бліндажах. Зараз сама пенсіонерка потребує підтримки. Депутати Мелітопольської міської ради передали Олені Миколаївні пакунки першої необхідності.

«Дякуємо, що допомагаєте і не забуваєте нас», – говорить Олена Миколаївна.

«Пандемія коронавірусної інфекції, хаотичні та недолугі дії центральної влади останніх часів зробили свою справу – збільшили кількість нужденних людей. Особливо боляче це відображається на самотніх пенсіонерах, людях з інвалідністю. Але сьогодні є ті, хто не залишає українців сам на сам з проблемами», – говорить депутат міської ради від «Європейської Солідарності» Павло Варванський.

У Рівному благодійну допомогу отримали також люди, які вже перехворіли коронавірусом і досі відчувають його негативний вплив на своє здоров’я. Партійці переконані, що таких людей потрібно підтримувати.

«Багато історій, що крають серце, почули і я, і наші партійці та волонтери від людей. Хтось на самоті доживає віку, хтось бідкається, що все життя тяжко працював, а нинішньої пенсії не вистачає навіть на харчі, багато людей важко перехворіли на коронавірус, а тепер потерпають від наслідків хвороби… Приємно бачити, як на очах людей з’являється посмішка, повертається віра в краще, вдячність за те, що про них пам’ятають і допомагають в тяжкі часи пандемії, – ділиться враженнями керівниця секретаріату Рівненської територіальної організації «ЄС», депутатка обласної ради Катерина Самардак.

На Одещині благодійну допомогу отримали мешканці Старокозачого, Татарбунар, Великого Дальника, Таїрова, Цебрикова, Чорноморська та Одеси.

«Я вдячна, Петре Олексійовичу, за благодійний фонд і благодійну діяльність. Бажаю вам всього найкращого в цій справі. Дуже дякую», – сказала Катерина Петрівна Ляміна з села Спаське.

«Дякую від усіх нас за допомогу, увагу, що про нас не забули», – каже Марина Осмотеску з Баштанівки.

«Ця місія дуже приємна, тому що раді бути провідником добра. Люди зараз в дуже важких обставинах через пандемію. Ми передали продуктові набори найнезахищенішим: пенсіонерам з маленькою пенсією, у яких ще є родичі з інвалідністю, одиноким матерям, матерям, які мають дітей з інвалідністю. Люди дуже дякують, тому що зараз складна ситуація з цінами, з комунальними платежами і перед святами люди дуже радіють цім пакункам», – розповідає Тетяна Шишканова, голова фракції «ЄС» в Чорноморській міськраді.

Тернопільщина також отримала благодійну допомогу для людей, які опинилися у важких фінансових обставинах через пандемію коронавірусу. Депутат Тернопільської районної ради Володимир Байгер наголосив: команда «ЄС» завжди допомагає тим, хто опинився у складній життєвій ситуації.

«Дуже важко підібрати слова, бо людям, яким ми допомагаємо, ця підтримка справді необхідна. Це люди, у яких проблеми із здоров’ям, які залишилися один на один зі своєю бідою. Я хочу подякувати Петру Порошенку за те, що є потужна команда благодійників, за те, що я є частиною цієї команди, що маю можливість допомагати людям спільно з нашою командою», – зауважив він.

Лідерка фракції «Європейська Солідарність» в Київській міськраді, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко зазначила, що для «Європейської Солідарності» допомога українцям у важкі часи вже стала традицією.

«Вже стало доброю традицією в родині «Європейської Солідарності» допомагати тим, кому непросто пережити важкі часи. Цей набір з великою турботою і любов’ю для вас збирали наші волонтери. Коли працює наш конвеєр, серед нас немає ні посад, ні титулів. Я хочу передати вам від кожного, хто вклав частину своєї душі і любові, побажання міцного здоров’я, добра і миру. Бережіть себе, а ми будемо робити все, щоб життя в Україні стало достойним для кожної людини», – сказала вона.

Акція розпочалася ще у 2020 році, тоді після початку пандемії коронавірусу силами волонтерів, Фонду Порошенка та компанії Рошен понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди по всій Україні.

З перших днів пандемії Фонд Порошенка спільно з волонтерами забезпечили медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і витратні матеріали понад 50 апаратів ШВЛ Допомогу отримали близько 200 медичних установ.

Зараз Фонд разом з волонтерами передає в лікарні та амбулаторії кисневі концентратори. Більше ста апаратів від Порошенка були доставлені у медзаклади і рятують життя.

Загалом від початку пандемії у Порошенка витратили на благодійну допомогу 150 мільйонів гривень.

Джерело

Усі відео