«Нафтогаз» як індикатор ефективності роботи влади

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Немає кращого індикатора ефективності роботи влади, ніж показник прибутковості “Нафтогазу”, бо цей сектор надважливий для економіки, традиційно найбільш корупційний, і за його станом можна безпомилково оцінити куди рухається держава.

Так от що показують цифри.

“Нафтогаз” отримав у 2017 році рекордний прибуток у 39,4 млрд грн.
У 2018 році – прибуток 13,6 млрд.
У 2019 році – прибуток 63,3 млрд грн.

І тут наступає “конєц епохі”, “марадьори” уходять, приходять “просто порядочниє люді”.

“Збитки «Нафтогазу» у 2020 році склали 11,8 млрд гривень, а всього за три роки вони перевищать 21 мільярд”.

От бачите, все стабільнєнько, все як раніше, бо, наприклад, «Нафтогаз» у 2012 році теж отримав 10,2 млрд. грн. чистого збитку. “Новиє ліца” виявилися тими ж “крєпкімі хозяйствєннікамі”, тільки вид збоку.

Грабують добрий український народ, тільки пір’я летить. Відповідно до “Нафтогазу” ВСІ держпідприємства різко стали збитковими – від “Центренерго” до “Енергоатому”, вже не кажучи про “Укроборонпром” та “Укрзалізницю”, в яких зокрема працюють справжні реформатори Найєм з Лещенком.

Підсажене на телевізійно-пропагандиську голку населення цього не усвідомлює і не усвідомить, тільки дивується зростанню цін, тарифів та скороченню соціальної функції держави, а це просто такий податок на любов до “бубочєк”. Ви їх любите, а вони за ваш рахунок компенсують збитки держпідприємств, з яких “барахлятся”.

Проблема тільки в тому, що так довго тривати не може, “хуже будєт” гарантовано.

Януковіч теж таке учудив, що аж потім за 15 мільярдів ледь в “тайожний союз” нас не завів. Побачимо куди поведе це шапіто, за умови, що Ростов вже зайнятий.

Поділитися:
Share
Усі відео