Побудка з ранковою Дафою. 27.03.2021

Алла Комарова
Алла Комарова

Святий всесвіт змилостивився наді мною і прикрив цей відверто провальний серіал «Від засідання РНБО – людям», тому зараз мені вже не треба ані читати всі ті простирадла зубродробітєльного канцеляриту, який там продукувався, ані – алілуя! – дивитися гундосі відео Святого Гундосія, які він потім обов’язково записував у якості голімих сцен після титрів.

Але знаєте що? Та краще я, *лядь, дивилася цей серіал і далі, аніж спробувати якось пояснити ту *уйню, що сталася вчора!!!

▶ У районі, де колись сєпари аж вищали, так хотіли сумісного патрулювання, йшли бої, під час яких загинуло (станом на ніч, коли ваш покірний редактор це пише) 4 воїнів, і ще двоє були поранені. Мінометні обстріли, на які довгий час нашим не дозволяли відповідати. Стан рідні, яким наче та гівняна сорока, роз31,4здів все просто онлайн ще один вялікій воєн-журналіст Бутусов, мені уявити неможливо. І нехай мине ця чаша кожного, насправді.

Тому, по-перше, я хочу від себе особисто і від редакції сторінки в цілому висловити щирі співчуття родинам загиблих воїнів. Ваш біль – це наш спільний біль. Тримайтеся, будь ласка, не дозволяйте цим тварям зробити смерть ваших рідних марною. Царствія небесного загиблим, скорішого відновлення пораненим, і ще раз сил всім їх рідним та близьким.

А по-друге, хочеться от просто взяти і умандохати. Вавасіка цього слизоподібного, який що та медуза між пальцями у соплі розпливається і робить що завгодно, аби тільки не називати срашу – ворогом, а то ж ти ж понімаєш, потім у очах хутіна не видно миру буде, падла така нєпріятна. Посли країн зробили жорсткіші заяви, ніж цей пісюньковий рояліст спромігся на сторінці висрати. Ряд країн досить вчасно прийняли сумісну заяву, де визнали – визнали, Вавася! Літерами по паперу, який у архівах залишиться!! – що сРаша є стороною конфлікту на Донбасі. СТОРОНОЮ, а не посередником, чуєш ти, спеціаліст по колумбійському відбірному? Вони не ти, слизень ти мозковий, який прийнявся хникати й плакатися, аби члени нормандського формату повпливали на такого мірного путіна, а то чо він.

Там навіть вже альцгеймерний на півшишєчкі Кравчук прозрів, бо видав щось типу «нє, мабуть Путін не зупиниться». Та шо ви хаварітє, *лядь! Надо же, яка несподіванка!!

▶ Арестовича цього, вдягненого чоловіком, особливо цинічно призвиздіти рельсою, який заявив, що, мовляв, де-юре в нас перемир’я і тому відкривати вогонь і відповідь – це тупиковий хід.

Сишиш ти, муділа нєопрятна, слухай сюди уважно аби потім не казав, що тебе не попереджали. Тупиковий хід (а також гілка еволюції і взагалі помилкової антропоморфності) в нас тут тільки ти, Люсєнька. І скоро це ти пізнаєш на собі, адже тупикові гілки зазвичай всихають та відмирають. Не віриш?

Спитай в Сємьона, позивний Вомбат, він же трусєля 54 розміру, він же комбат Насіння, він же Костя Грішин, видатний аферист на довірі, який заткнув за пояса самого Великого комбінатора Остап-Сулейман-Берта-Марія Бендера. Який так довго тримався на плаву, обслуговуючи особисті інтереси Коломойського, що забув, як швидко павуки у банці здатні пожерти один одного. Особливо, коли над тими павучками замайорить зірчасто-смугастий прапор сильно незадоволеного дядьки Сема. Так, Люсєнька, твоя біда у тому, що Сємьон – він-то був солдатом Бені, і його ніхто не пожалів при малєйшому кіпіші здати, як склотару. Сидить тепер йому до травня і навіть застави не дали можливості внести. На відміну від більш дрібної та дешевої шлюшки Жєнєчкі Шевченко, в побуті відомого як «інформатор НАБУ». Того сраку оцінили у 5 млн гривень, але щось бажаючих викупити не знайшлося. Так Вомбат – він же іграшка Коломойського. А ти кого іграшка? Маріонетки Коломойського? А тепер вгадай з трьох раз, скільки знадобиться тій маріонетці часу, аби здати тебе так само? Ну, наприклад, під приводом того, що ти – паплюжиш честь та гідність речника чи як там тобі на анальному плагу написали, хто ти? Я б на твоєму місці вже починала рити підкоп. Можна навіть гнутими виделками.

▶ Тому, знаєте, на тлі оцього всього, отой факт, що Приниженя знову визнали винним у порушенні виборного законодавства, коли той 3,14здів із Вірастюком і агітував за нього голосувати, вже навіть якось не вштирює. Ну знов і шо? А шо ви йому зробите, а? ахахах, нагадаєте його слова, що як тільки він порушить закон, так зразу піде? Гагага, очінь смішно, ага. На*уй піде, тільки не він, а нарід, якому в очі насцяли і продовжують, а він і радий ще ковтати.

▶ Ну або те, що у приміщенні Медведчука провели обшуки – вау! Не пройшло і півроку з моменту оголошення санкцій! – і двох посіпак (вони короткі сірники витягнули, чи що?) затримали, після чого один прямо визнав, що закликав Крим від’єднатися і піти у сРашу. Типу, а шо такова? А шо не можна чи шо? Тю, ви странні.

▶ Ну або те, що один екс-начальник обласної таможні, який у 2014-му тікав, роняя тапки, до Раши, відновлений на посаді рішенням суду. Типу, а шо такова? А шо не можна чи шо? Тю, ви странні. У зв’язку з цим у мене тільки одне питання – коли чекати Батю, який щасливо возз’єднається зі страусами у Межигір’ї та Банковою у Києві. Бо а шо такова? Тю, а шо не можна чи шо? Тю, ви странні.

Отакий 3,14здець, малята. Але тримаємо щось десь і якось воно колись буде. Я впевнена. З вами була зла Дафа, завтра з вами знову я, спробуйте тільки мені не лайкнути тут щось! Всіх знайду і просто уявіть, що я з вами зроблю!

Поділитися:
Share
Усі відео