Кінець казки про «розкрадання свинарчуків в оборонці»

Джон Сміт

Прокурор просить звільнити Жукова від відповідальності через закінчення строку давності. Ось так і закінчилася казка Бігуса про “розкрадання свинарчуків в оборонці”.

Насправді, ту справу проти Жукова, де начебто закінчилися строки давності, ще треба було виграти. Йому і Рогозі шили дічь про буцімто завищення ціни на деталі для нашої військової техніки, викрадені у РФ, де всемогутній контроль ФСБ і нє может бить. “Завищення” відбувалося шляхом використання приватних фірм, через які він з Рогозою мусив провести деталі, щоб легалізувати їх в Україні, бо державні заводи не мають права купляти деталі з рук за готівку, як він це зробив у тупих російських прапорщиків. А ціна виросла, бо посадові особи тих фірм брали на себе ризики, що їх почнуть тягати, якщо якийсь дебіл підніме скандал у ЗМІ. Що потім і сталося, і ці посадові особи, включно з бухгалтершою, таки пішли під суд.

Але прокурорам треба було реагувати на скандал у суспільстві, який підняли тупі журналюги, тому зшили цю дічь. А таку тупу дічь зліпили, бо іншої розумної дічі зліпити не вийшло б, навіть якби хотілося. Бо Бігус повигадував мультіки і цілі шматки переписки, але дампи надати відмовився навідріз.

На жаль, в нашій країні немає такого, щоб державні органи розібралися і сказали: та бєлібєрда, яку ви, все суспільство вже стали вважати істиною – тупа підробка і брехня мудаків, і ніякої “схеми” взагалі не було, а контрабандисти-корупціонери насправді нормальні пацани, бо завдяки їм наші військові мають військову техніку, а тепер не мають, бо бігус – дебіл.

В Ізраїлі нікому в голову не прийшло б саджати контрабандистів, які поставляли техніку їхній стороні конфлікту. Це просто неможливо уявити. Емануеля Цукера, який скупляв по Європі літаюче барахло у колекціонерів і переганяв у Ізраїль, ніхто б не посмів оголосити курупціонером-злочинцем, бо він завищив ціну. Бо про ембарго на поставки зброї та походи по ринку попитай. Тому Ізраїль – сильна країна, що Емануель Цукер у них герой у пантеоні героїв. Таке можливо лише у нас, коли якісь мудаки безкарно піднімають скандал про “завищену ціну” на БМП із Болгарії, коли БМП у нас нема, їх виробляє лише РФ, а у Болгарії ФСБ труїть “новічком” постачальника техніки для нас. Такі скандали проканують лише у нас, бо розуміння товарно-грошових відносин у населення на рівні совкового колгоспу. Бо у нас власники ЗМІ холять і плекають цей ідіотизм населення, випещують лоха, щоб стригти з нього вже навіть не мільярдами, а трильйонами.

А що ж Гладковський-молодший? У нього ж теж підозра? А у нього теж підозра по зловживанню впливом. А значить, і у нього строки давності вже тютю.

Передаю привіт всім патріотам білецького-боцмана, які носилися зі свинками по всій країні. Це ви привели олігархів до корита.

Автори