Часи подвійних стандартів

Костюк Олександр

Останнім часом часто доводиться дискутувати з представниками Свободи. Можливо тому, що основна функція цієї організації зараз – боротьба з ЄС та Порошенко. Сенс їхнього існування.

Темники у них досить стандартні. Тези, з якими вони носилися ще зовсім недавно: Роттердам+, збагачення у 86 разів, «плівки Деркача» (як вони їх тягали, аж невдобно зараз), Свинарчуки, контрабандні картини, 100 мільярдів трильйонів доларів, розкрадених разом з Байденом і т.п. засохли якось самі собою.

Теза про «співпрацю Порошенка з Медведчуком» виглядає бліденько на фоні десятків годин Тягнибока і його соратників у зручних, приємних, доброзичливих студіях 112-го, Ньюзван та ЗІК, в прайм-тайми, оплачені кремлівськими грішми.

І ось тоді вони дістають із рукава свій старий, перевірений козир:
«А ваш Порошенко – ОЛІГАРХ!!!».
Це наповал, конєшно.

Так, Порошенко – олігарх.

Але я от що подумав.

Цей барига (його підприємства) мало того що олігарх, ще й нахабно платить в держбюджет України близько 2 млрд. щороку. Я вже мовчу про робочі місця і дуже непогані офіційні зарплати для робітників. При цьому не має жодних преференцій від держави, не сидить на газових чи нафтових потоках, працює чітко в рамках закону (доведено Рябошапкою, Венедіктовою, Ситником і т.п.). А держбюджет – це ж армія, медицина, освіта, дороги…

То, може, хай би оті, що кричать про «олігарх та барига», теж стали б олігархами? Як Порошенко?

От якби Зеленський, Подоляк, Арестович, Тягнибок, Фаріон, Саакашвілі, Кошулинський, Білецький, Парасюк, Семенченко, Бутусов, Скрипін, Лещенко, Шабунін і всі оті крикуни та стали б такими олігархами, як Порошенко? І платили по 2 млрд в держбюджет? Та хоч би по 2 мільйони…

Та ми б Швейцарією одразу стали.
Але нєт. У них в деклараціях одні збитки. Бідують…


Елена Подгорная

Знаете, что такое двойные стандарты?

Это когда вы всё знаете про липецкую фабрику, которая уже мем.
Это когда про свинарчуков не рассказывал только ленивый.
Это когда новость про “убийство брата” подаётся с центральных телеканалов.

И когда потом выбирают нового преЗедента, все хором забывают про крымскую недвижимость его жены. А ведь недвижимость – это не фабрика. Это квартира. Её легче продать, она не под арестом. Но нет. Стоит себе фатерка, коммуналка за неё платится регулярно. Пополняет бюджет оккупационных властей. Вон и власти эти радуются, что плательщик обязательный. Долгов не делает.

То, что она оформлена была значительно ниже своей стоимости, – это мелочи. Это все так делают. Ничего удивительного, кто ж у нас налоги любит платить? Кроме Рошена, естественно. Это Рошен – лох печальный. Производство, рабочие места, наполнение бюджета, социальные проекты, благотворительный фонд…

А Зеленский – он не лох баблом делиться. Он на налогах экономит и даже из бюджета субсидию взять не побрезгует. Свой пацан для большинства. Простой и понятный. Потому и квартирку в Крыму не продаёт. Ну мало ли? А вдруг на второй срок таки выбраться не получится? Штош им с детьми в палатке кантоваться?

А пока так, да. У жены квартира. У преЗедента – бизнес в россии. И кино снимается за бюджет агрессора. А в бюджет возвращаются налоги – там экономить не получается, бо за жопу возьмут больно.

Так и живём во времена перемен и очень двойных стандартов.

Усі відео