Петро Порошенко – гість марафону «7 років Небесної Сотні» на телеканалі «Прямий» 18.02.2021 (відео)

 

Петро Порошенко купив телеканал «Прямий» у Володимира Макеєнка

П’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко купив телеканал «Прямий» у Володимира Макеєнка. Про це він повідомив під час телемарафону «Сьома річниця Революції Гідності».

За словами Порошенка, це рішення було ухвалене через ризики відключення телеканалу з боку влади.

«Вчора я мав вечерю з однією з Послів Великої Сімки, і в мене розривався телефон, він став червоним. З усіх джерел я отримав повідомлення – 19 числа проти пана Макеєнка будуть запровадженні санкції, канал Прямий буде закритий. Я отримав 18 повідомлень. Частину з яких я показав послу» – говорить Порошенко.

«Я не отримав жодного спростування. Навпаки плани, що це готується. Свого часу півтора роки тому я обіцяв, що я докладу максимум зусиль, щоб не дозволити цього», – нагадав Порошенко.

Він наголосив, що оточення Зеленського вважає, що опозиційні проукраїнські канали «заважають їм жити».

«Сьогодні вранці мені подзвони Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільних зусиль по захисту каналу. Сказав, що єдина його вина, що він декілька років докладав зусиль, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати і захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли піти на благодійність – і дві години тому в державному реєстрі кінцевий бенефіціарний власник прямого каналу є «Prime Assets Capital», структура яка на 100 відсотків належить Порошенку Петру Олексійовичу», – повідомив лідер «ЄС».

«Володимире Олександровичу, завтра на Раді національної безпеки і оборони ви можете запроваджувати санкції проти «терориста» Порошенка, але я дуже раджу вам уважно подивитися, чим закінчив Янукович, який так намагався закрити 5 канал. Ретельно по днях відслідкуйте. Підкажу – закінчив він погано. Я буду робити все від мене залежне для того, щоб захистити свободу слова», – наголосив Порошенко.

Петро Порошенко також нагадав, що свого часу 5 канал був рупором свободи слова в Україні. «5 канал і в 2004, і в 2014 році став першою кнопкою країни. Всі дивилися 5 канал. Це означає, що свобода слова – це засаднича цінність української державності. Я пишаюся тією роллю, яку 5 канал як єдиний незалежний телеканал зіграв у Помаранчевій революції», – говорить п’ятий Президент. Порошенко також гарантував, що свобода слова і журналістські стандарти на телеканалі «Прямий», як і на 5 каналі, будуть збережені. «Свобода слова є засадничими принципом», – наголосив Петро Порошенко.

Джерело

 

День величі і самопожертви українців, для яких свобода понад усе – Порошенко поділився спогадами про 18 лютого 2014 року

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в ефірі Прямого каналу поділився спогадами про події 18 лютого.

«Здається, що це було лише вчора. Я дуже чітко пам’ятаю кожну хвилину того жахливого дня, того ранку 18 лютого. Коли бійці сотень самооборони Майдану стояли в оточені, і по ним вели вогонь озброєні представники правоохоронних органів і «беркуту». Перед моїми очима падали поранені люди, перед моїми очима перших загиблих несли в Будинок офіцерів. Я навіть обійшов Будинок МОЗ і бачив просто безумні очі антимайданівців, які не знали, куди їм бігти. І разом з тим це був день величі Українського народу. День самопожертви, який відрізняє генетичний код українців, для яких свобода понад усе», – наголошує Порошенко.

Джерело

 

Головне досягнення 2014 року – руйнація путінського проекту «Новоросія» – Порошенко

Головне досягнення 14-го року – це не просто збереження держави. а руйнація путінського проекту «Новоросія». Про це в ефірі телеканалу Прямий заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Путін з жахом для себе відкрив, що російськомовні українці на фронті б’ють росіян, захищаючи власну землю, аж ніяк не гірше, ніж україномовні. Він не очікував цього. Він не очікував подій в Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі і побачив, що в нього є валіза без ручки, з якою він не знає що робити», – говорить Порошенко.

«Хочу нагадати, що дії Путіна полягали і в тому, щоб запровадити тотальне економічне ембарго. Одразу ж всі промислові товари були заборонені. По кому він збирався вдарити? По російськомовним мешканцям Сходу. Сценарій був дуже простий – ми маємо їх звільнити з виробництв, вони мали залишитися без роботи і скинути київську владу», – пояснює п’ятий Президент.

«Ми їм не дали цього зробити. Чому? Бо ми уклали поглиблену та всеохоплюючу Зону вільної торгівлі одразу ж. Бо я підписав через тиждень після інавгурації Угоду про Асоціацію. І результатом цього було – все що йшло в Росію, впало з майже 30% до 8%. А все, що йшло в Європу, зросло з тих самих 30% до 43%. Європа врятувала Україну економічно. Європа врятувала Україну політично через застосування санкцій. Європа врешті решт врятувала Україну і через механізм безпекової допомоги. Спільно зі Сполученими Штатами Америки», – наголошує Петро Порошенко.

«Це все дуже здивувало Путіна. Здивувала солідарність з Україною, об’єднаність Європи. І це ще раз продемонструвало, що люди 18 лютого віддавали своє життя абсолютно недарма», – резюмує лідер партії.

Джерело

Усі відео