Треба дуже голосно говорити правду, навіть коли Європа воліє закривати очі (відео)

Iryna Gerashchenko
Ірина Геращенко

Сьогодні російські пропагандисти з державного «рашатудей», куди Кремль вливає мільйони нафтодоларів, приїхали в окупований Донецьк проводити форум «Русский Донбас». МЗС відреагувало на це заявою про заборону на в’їзд пропагандистів. Очевидно, що реакція влади має бути жорсткішою – негайне звернення до наших європейських і американських партнерів з проханням внести пропагандистів до санкційних списків. Всі ці Сімон‘ян – такі ж солдати Путіна, як і вагнерівці, й регулярні частини російської армії, що вдерлися на Донбас і Крим, всі вони причетні до війни. Якщо ми не будемо жорстко нагадувати світу про війну, там з радістю теж про неї забудуть . Ми є свідками деградації багатьох європейських інституцій, зокрема ПАРЄ, куди повернули росіян без всяких передумов.

І ось в ці дні я спостерігаю за українською делегацією, яка має дати бій держдумівцям, голосувавшим за окупацію України. Що ми бачимо? Буйний, в хорошому сенсі цього слова, лише Олексій Гончаренко, який щодня заливає смалець за комір негідникам з Держдуми. Так, наша делегація займає проукраїнську позицію, так, вони стараються, але відсутність досвіду, невміння працювати з іншими делегаціями, відстоювати позицію в кулуарній роботі в комітетах і групах, політична, соррі, сірість, підігрують тому, що відбувається в ПАРЄ – сотрясання повітря без результату.

Українська делегація зараз має бути як ніколи яскравою, аби дати бій. Коли є кейс Навального, який можна використати на користь Україні, бо його ім’я на слуху, не бійтеся бути жорсткими і навіть агресивними. Інакше Страсбург не почує. Я це дуже щиро бажаю нашій всій делегації. Станьте яскравими і помітними! Не лише Льоша і депутати зі старої гвардії, з «Батьківщини».

Під час своєї блискучої промови Льоша задав риторичне питання: який наступний форум проведуть російські пропагандисти? «Русский Баку», «Русский Тбилиси», «Русский Вильнюс»? На задньому плані сидів держдумець Толстой і кивав своєю імперською головою. Це дійсно їх плани. Європа воліє закривати на це очі. Так на то там і є українська делегація, аби не муркати щось під ніс, а дуже голосно говорити правду. Навіть якщо наш голос буде там один. Важливо – голосно!

Поділитися:
Share
Усі відео