Фонд Порошенка з волонтерами передають у лікарні 50 кисневих концентраторів (фото, відео)

50 кисневих концентраторів найближчими днями отримають українські лікарні, їх купили коштом Фонду Порошенка та волонтерських пожертв

 

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зазначив, що це чергова партія кисневого обладнання і до кінця року очікують ще 20 концентраторів.«Як я і обіцяв – тільки-но завершились вибори, наша потужна команда продовжила пошук та доставку в Україну найбільш затребуваного на даний момент медичного обладнання. Це кисневі концентратори, яких критично не вистачає в українських лікарнях. Попри те, що у влади було 10 місяців для того, щоби забезпечити киснем, повітрям, правом дихати тих, хто захворів на цю страшну хворобу», – наголосив Порошенко.

Він подякував усім, хто долучився до благодійної діяльності Фонду Порошенка та ГО «Справа громад». «Дякую кожному, хто надіслав свої власні гроші для того, щоби це стало можливим. Мені як людині, яка сама перехворіла коронавірусом, нестерпно боляче чути історії про те, що важким хворим бракує кисню, і люди збиваються з ніг у пошуках кисневих концентраторів для своїх рідних, близьких, друзів», – говорить п’ятий Президент.

«Сьогодні ми бачимо 50 кисневих концентраторів, кожен з яких дає можливість одночасно працювати мінімум з двома пацієнтами. Одразу ж після того, як вони були розвантажені, вони поїдуть і на фронт, і на Схід, і в медичні шпиталі, і в лікарні. 100 пацієнтів будуть мати можливість дихати», – зазначає лідер «Європейської Солідарності».

«Ми продовжуємо добиватися повернення грошей з доріг «великого крадівництва» на медицину і виплати лікарям обіцяних 300% надбавки. Скрізь, всюди по Україні тим, хто бореться з ковідом. Бо те, що відбувається зараз, інакше як знущанням не назвеш – медикам посекундно тарифікують роботу з ковідними хворими, і в реальності ця надбавка становить 25 – аж ніяк не 300% від і без того невисокої зарплати лікаря», – наголошує Петро Порошенко.

Він вкотре зауважив, що влада має передбачити безоплатну вакцинацію українців від коронавірусу. «В бюджеті наступного року обсяг фінансів, передбачений на закупівлю вакцин – це крапля в морі від реальних потреб. Навіть станом на сьогоднішній день влада відверто маніпулює статистикою, оскільки не вміє бути чесною із суспільством. Ми не знаємо реальної картини поширення коронавірусу в Україні. Але, на жаль, Україна займає високі місця в антирейтингу і щодо активних хворих, і щодо смертності, і щодо темпів поширення хвороби», – констатує Порошенко.

«Допомагати людям – це надзвичайно важлива справа. Я дякую нашим добровольцям, нашим волонтерам, які разом з нами вийшли і зробили це можливим. Але це лише подія сьогоднішнього дня. До кінця року ще до нас надійдуть 20 американських кисневих концентраторів. Загальна кількість перевищить сотню. І ми будемо продовжувати роботу для того, щоби рятувати життя», – говорить Петро Порошенко.

Як відомо, Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

У жовтні завдяки пільговому кредиту від Міжнародного інвестиційного банку розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Компанія Рошен та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії медичного одягу.

Наразі у пріоритеті Фонду Порошенка та волонтерів – закупівля кисневого обладнання для хворих на коронавірус.

Джерело


Петро Порошенко

Мені, як людині, яка сама перехворіла коронавірусом, нестерпно боляче чути історії про те, що важким хворим бракує кисню, про те, як люди збиваються з ніг у пошуках кисневих концентраторів для своїх рідних, близьких, друзів і не можуть їх знайти. Тому, як я і обіцяв, після завершення виборів, наша спільна і потужна команда «Європейської Солідарності» продовжила пошук та доставлення апаратів в Україну.

Сьогодні ми вже маємо 50 кисневих концентраторів, які розраховані кожен на цілу палату, що дає можливість одночасно працювати мінімум з двома пацієнтами. Вони поїдуть і на фронт, і на схід, і в медичні шпиталі, і в лікарні. 100 пацієнтів будуть мати можливість дихати в умовах, коли влада це не забезпечила. Дякую Фонду Порошенка, Справі Громад, які зробили це можливим, добровольцям і волонтерам – кожному, хто надіслав свої власні гроші.

Прикро констатувати, що після того, як Україна плелася у хвості у порівнянні з іншими державами щодо забезпечення засобами захисту, щодо тестування, після того, як влада проспала проблему нестачі кисню в лікарнях, вони ще й зараз провалюють проведення вакцинації. Перші вакцини, за їх твердженням, мають надійти лише в березні-квітні. І забезпечені будуть по тим угодам, які укладені зараз, лише 2 мільйони українців. А що робити решті? У бюджеті наступного року обсяг фінансів, передбачений на закупівлю вакцин, – це крапля в морі від реальних потреб.

До того ж станом на сьогодні влада відверто маніпулює статистикою, оскільки не вміє бути чесною з суспільством. Ми всі не знаємо реальної картини поширення коронавірусу в Україні. Україна, на жаль, займає дуже не почесні високі місця в антирейтингу і щодо активних хворих, в антирейтингу і щодо смертності, в антирейтингу і щодо темпів поширення хвороби.

Команда Європейської Солідарності продовжує добиватися повернення грошей з доріг «великого крадівництва» на медицину і виплати лікарям. Зараз над медиками просто знущаються: посекундно тарифікують роботу з ковідними хворими, і в реальності обіцяна надбавка становить 25, аж ніяк не 300% від і без того невисокої зарплати лікаря.

50 кисневих концентраторів — подія лише сьогоднішнього дня. До кінця року до нас ще надійдуть 20 американських кисневих концентраторів. Загальна кількість перевищить сотню. І ми будемо продовжувати роботу для того, щоби рятувати життя.

Допомагати людям — це надзвичайно важлива справа!


Гліб Бабіч
Гліб Бабіч

ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ПОСТ доповіді, подяки та продовження доброї справи.

Я вам вдячний за те, що вчора, коли ми розвантажували півсотні з хвостиком кисневих концентраторів, я відчував щось середнє між ейфорією і крутим драйвом. Тому що у нас все виходить. Навіть швидше і потужніше, ніж передбачалося.

Це наша спільна, життєво потрібна і правильна справа. Це сума вашого добра і спільних зусиль.
Це ви, і те, чим ви пожертвували заради порятунку інших. Саме ви дали можливість нам, ГО Справа Громад,
здійснити задуманий план по спротиву COVID-19 і порятунку людей.
Плюс – Фонд Порошенка, який реалізує свою програму і встигає допомагати нам з вами.

Я вдячний вам за те, що сьогодні я знову відчуваю себе Святим Миколаєм з позивним Санта. Тому що зараз я буду вантажити частину концентраторів, які відразу повезу на Схід. У дві лікарні та один військовий госпіталь, які потребують допомоги і кисню.

Тому, що є ви. А в зоні ООС є наші друзі – Тризуб Дентал (і Тризуб ФМ), які беруть на себе всю турботу по обслуговуванню і доставці в лікарні обладнання. Безпосередньо до людей, які потребують допомоги.

А по іншим маршрутам поїде решта допомоги. По всій країні. І це буде тільки одним з етапів, бо ми не збираємось зупинятися.

І ще, я точно знаю, що до Нового Року концентраторів буде 100. Знаєте, що це означає?
Дуже просту річ. Те, що 250-350 чоловік щомісяця точно не помруть від відсутності кисню.
І ще я знаю, що це тільки початок. І кількість врятованих буде множитися з кількістю концентраторів.

Хтось робить ситуацію майже безвихідною. Своєю бездіяльністю або навпаки дурними діями. А комусь доводиться її виправляти. І це ми. Ми вміємо це робити. Ми вже допомогли своїй країні встояти в найскладніший період, і витягли на собі разом з нею війну. Впораємося і з тим, що накоїли сьогоднішні “керманичі”. Я вірю, що вони будуть відповідати. На жаль, пізніше. А людей треба рятувати зараз. Тому ми продовжуємо.

До Нового Року нам залишилося зібрати ще 180 000 гривень, щоб оплатити решту за 20 вже передплачених концентраторів. І ми це зробимо, тому що разом ми завжди робимо те, що плануємо (і навіть більше).

Тому знову прошу вас всіх – тих, хто тільки приєднується до нас, і тих, хто хоче і може допомогти нам знову. Будь ласка, просто пожертвуйте малим, відповідно до можливостей. І побудьте Святим Миколаєм (або Санта Клаусом). Подаруйте на новий рік людям те, дорожче чого не буває.
Дихання. Порятунок. Життя.

І, як завжди, потрібна ваша максимальна інформаційна підтримка. Від усіх. Будь ласка!
Просто зробіть репост. Просто залиште коментар (навіть звичайний +).
І це побачать десятки тисяч людей. А це означає, що нас стане більше на сотні або тисячі. Тобто ми зможемо ще більше. І збережемо значно більше життів.

Дякую вам всім! Люблю вас всіх, Добрі Люди. Разом і вперед!

ПриватБанк (картка ГО “Справа Громад”)
5169 3305 2043 6350
У призначенні платежу, будь ласка, – “благодійна безповоротна допомога на користь ГО від П.І.Б”

На рахунок:
Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД
IBAN рахунок: UA183052990000026003046205728
Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від П.І.Б (або організація)


Віталій Гайдукевич
Віталій Гайдукевич

Ви неймовірні!

Справа Громад перерахувала ще 100 тисяч гривень на закупівлю кисневих концентраторів. Крім того, ми вже оплатили перевезення апаратів по кількох містах.

Немає слів подяки, які відображали б наш стан. Уявіть, хтось жертвує кілька сотень гривень, а хтось – десятки тисяч.

Щоб повністю розрахуватися за 20 концентраторів, нам потрібно зібрати ще 180 тисяч.
Ковток повітря, який ми разом подаруємо комусь, – реальність.

Важливо!!!

Карта проектного рахунку в ПриватБанку – 5169 3305 2043 6350
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від ПІБ


Alexey Petrov
Олексій Петров

Есть железное правило информационного пространства «Любая новость живёт трое суток!». Плохая новость через это время сойдёт на нет и хорошая, кстати, тоже. Засыпет её по самую макушку другими событиями, важными и не очень.

Вчера к вечеру фейсбучная лента запестрила фотографиями из офиса «Європейської Солідарності». Активисты ГО Справа Громад вместе с Президентом Украины Петром Порошенко принимали очередную партию кислородных концентраторов. Десятки аппаратов. Сотни тысяч гривен. Количество шансов дышать, а значит выжить, я посчитать не в состоянии. Вы, друзья, люди образованные, сделайте это сами…

Кто-то говорит, что это пиар! Но ведь согласно железному правилу через три дня про это забудут. Да, такой себе пиар. Нерациональный. Ведь месяцами вваливаешь миллионы долларов в маски, халаты, пульсоксиметры, тесты, аппараты ИВЛ, кислородные концентраторы… А через три дня в информационном поле об этом никто уже и не помнит. Тут впору опустить руки. Сказать «Да ну его на фиг такой пиар! Хватит! Достаточно с меня! Готов другим уступить лыжню!» Но нет… Порох снова прёт вперёд. Как танк. Ставит новые цели (попробуй усомниться в реальности осуществления) и, как следствие, тянет всех к этим вершинам! Хотя ведь через три дня никто об этом не вспомнит. Да… Правило, оно ведь железное.

Часть кислородных концентраторов я сегодня увёз туда, ближе к Карпатам. Четыре города, четыре локации. Часть, Глеб Бабич везёт на восток, ближе к войне.

Отдельно хочу поблагодарить всех, кто присоединился к этому благородному делу – подарить ближнему шанс дышать, а значит… ЖИТЬ! Да, друзья, такие времена настали. И снова на первый план выходит фраза – если на мы, тогда кто?

Мы вместе собрали почти полмиллиона гривен. Нужно ещё… шесть раз по столько же! Много? Да! Сможем? Уверен…

Допомогти проекту «Ковток повітря»

Картка ГО «Справа Громад» – 5169 3305 2043 6350
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від ПІБ

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії