Замість згарища на Луганщині буде Львівський гай (фото, відео)

Волонтери та партійці «Європейської Солідарності» висадили більше 10 тисяч саджанців на 3 гектарах майбутнього лісу на Луганщині для відновлення постраждалих від пожеж масивів. Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Більше 10 тисяч саджанців висадили сьогодні на 3 гектарах на Луганщині, яка нещодавно постраждала від страшних пожеж. 250 волонтерів, активістів, партійців «Європейської Солідарності» з Луганщини і Львівщини взяли участь в цій важливій акції», – розповіла Геращенко.

Вона подякувала голові Львівської обласної ради, члену партії Олександру Ганущину за цю важливу ініціативу.

«Було започатковано відновлення лісів Луганщини. Як розповідає голова Луганської територіальної парторганізації Сергій Шакун, наші партійні осередки з Тернопільщини і Одещини наступного тижня також передають тисячі саджанців постраждалим районам Луганщини», – зазначила Ірина Геращенко.

Вона закликала й інші регіони та політичні сили доєднатися до цієї ініціативи «Європейської Солідарності».

«Львівський гай на Луганщині. Недавно російські окупанти пустили сюди червоного півня, який знищив тисячі гектарів лісу. Сьогодні ми, небайдужі львів‘яни, кияни і луганчани, активісти «Європейської Солідарності» висадили 3 га нового лісу. Біля двох сотень людей за якусь годину висадили усе, створили частинку майбутніх зелених легень рідної нам Луганщини», – поділився враженнями Олександр Ганущин.

Він повідомив, що учасників заходу привітав аудіовітанням лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко.

«Саджанці сосни вирощені у Львівському лісовому перинатальному центрі – спільному проекті лісової галузі Львівщини, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації», – розповідає голова облради.

«Чому ми це робимо? Бо нам небайдужа наша країна. Яку потрібно разом зшивати», – переконаний Ганущин.

Джерело

 

Автори