Всі мають жерти з владних рук

Джон Сміт
Джон Сміт

Першим ділом, дорвавшись до влади, зелені прилаштували на хлібні посади активістів. Бо активіст потрібний, лише коли необхідно звалити майдануту владу. Коли справа зроблена, він має жерти з руки.

Тому великого залізничника Лещенка – в Укрзалізницю на ЗП 332 тис грн/міс, а великого зброяра Наєма – в Укроборонпром на 176 044 грн/міс (і 310 521 грн за листопад 2019). Дубінському – депутанство, щоб у мами був швидкий автомобіль, а Саакашвілі – на опереткову посаду збирати у меценатів гроші тіпа на реформи. Ну, а Заліщук – риба дрібніша, її – штатним радником Гончарука. Зарплата невелика, але ж і робота не бий лежачого.

От і козака з Хортиці, що розрубав огірка, одразу прилаштували у владу з дуже простої причини: бо в них має бути свій ручний власний “козак Гаврилюк”.Шефіри-Зеленські, як чужорідний організм, банально купляють всіх, хто може бути проти них, причому грошима з наших же кишень. Вони щедро роздають нагороди Потапам, які знімали штани на сцені в Москві та дякували Рашці, що вона “їх прінімаєт”, і прикормлюють всіх інших, щоб таких, як зеленьский-шефір, було побільше, і ніхто не піднімав ультразвуковий визг з викриттям корупції, як було за попередньої влади.

І тому зараз в нас не чути ні про офшори Зеленського у Белізі, ні про продаж посад Єрмаками, ні про 6 млрд збитків в Центренерго, ні про вкрадені маски і зерно з Держрезерву. Бо у нас тепер все добре, а медіаповії та антикорупціонери мають будку і миску. А те, що в Укроборонпромі 0,681 млрд збитків, в Укрзалізниці – 7 мільярдів, а темпи падіння ВВП найбільші в світі, ну так ніхто і не казав, що добре буде у країни. Вибачте, пацани, епоха бідності закінчилася тільки у Коломойського.

Зараз нашу країну обліпила пошесть, яка скористалася тим, що всі здорові сили відвернули свою увагу на відсіч ворогу зі Сходу. І нам буде дуже важко зковирнути цю хворобу без наслідків. Втім, наслідки вже є. Покинутий Ярослав Журавель у сірій зоні, це всю нашу країну посадили на бутилку.

 

Фото © Facebook Tatyana Kovylina

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії