Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 10:00 23.07.2020 р.

Станом на 10:00 23 липня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 143 особи. Всього за час пандемії одужало – 551 особа, летальних випадків – 5.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 354 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 63 особи.

За минулу добу зареєстровано 16 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.З них в закладах охорони здоров’я перебуває 9 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» – 1 військовослужбовець, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 4 військовослужбовці, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 2 працівника ЗСУ, Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону – 1 військовослужбовець, Конотопська ЦРЛ – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 7 осіб (Київська область – 2 військовослужбовці та 1 працівник ЗСУ, Львівська область – 2 військовослужбовців, Сумська область – 2 військовослужбовці). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії