Захистимо своїх! (фото, відео)

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Вчора нардепа-медведчуківця Волошина, який заявив, що Україна не має суверенітету, облили зеленкою. Нардеп Волошин ударив в обличчя затриманого патріота, коли того тримали поліцейські. Слідом за Волошиним прибіг нардеп-служка Шевченко, який кричав українським ветеранам: “Фашисти!” В принципі, промовиста характеристика і ОПЗЖ, і “Слугам народу”, і їхній ідейній близності разом.

На місці були затримані ветерани Олександр Погребиський і Ігор Чепкасов.

Сашка Погребиського я знаю з 2016 року. Ветеран, десантник, боєць 95-ї бригади ДШВ. Людина, яка свій патріотизм довела справою, коли ризикувала життям і здоров’ям на передку. Чи думали хлопці тоді, що потраплять до райвідділку за те, що довели ватнику з мандатом, що за слова доведеться відповідати?

Наразі затриманим хлопцям передали воду, каву і особисті речі. До райвідділу приїхали нардепи ЄвроСолідарності, аби проконтролювати дотримання закону.

І так. Все просто – як на фронті. Ватник з мандатом хоче посадити тих, хто захищав Україну зі зброєю в руках. Тих, хто стискав зуби під обстрілами та витягував з траншей поранених. Тих, хто ховав друзів. Як учасник війни, я вважаю неприпустимим, аби у цьому протистоянні переміг ватник з мандатом. ОПЗЖ здається, що вона Бога за бороду зловила? Це шалена ілюзія.

Сашко Погребиський! Ігоре! Тримайтеся.

Ветерани! Захистимо своїх!

Вся оперативна інформація буде на цій сторінці.


Гліб Бабіч

Вони думають, що вдало розпочали проти нас «велику гру».

З чемпіонською швидкістю Олександр Погребиський і Ігор Чепкасов отримали підозру за ч. 2 статті 346 ККУ. За якою їм загрожує від 4 до 7 років.

За що? Є такий мізерабль – ватний депутат Волошин. Який публічно взявся заперечувати незалежність і існування України, чим, власне, красуючись поклав на Конституцію.

В результаті він трохи позеленів. Чи то від близькості з монокоаліціей, чи то від зеленки, що пролітала повз.

У рекордний термін ця непоправна шкода була оцінена за важкою кримінальною статтею. І завтра буде обрано запобіжний захід.

Мабуть, вони вирішили почати зачистку «по-дорослому». І оголосили нам війну офіційно. Хоча ведуть вони її давно.

Ну що сказати.

Вони в черговий раз поплутали реальність з цирком в своїй голові. Буде жорстко. Буде боляче.

А всім, хто підтримує нас, хоче «тримати руку на пульсі» і не пропустити сигнальну ракету – ось вам спеціальна сторінка. Підписуйтесь.

І будемо разом, як завжди.


Олександр Дедюхін

Александр Погребиский не прятался от опасности, а пошел на фронт защищать каждого из нас.
Ватники и зеленодранцы наголосовали нам моносброд с ОПЗЖ вкупе, а потом спрятались в диван.
Потом ветеран Погребиский продолжил защищать то, что мы все вместе отвоевали у мордора на внутреннем фронте, именно то, на что наплевали ватники и зеленодранцы. Бывших воинов не бывает, особенно если это воины света.

А сейчас Саша в СИЗО. По двум причинам.
Во-первых, потому, что ватники и зеленодранцы наголосовали всякой дряни и спрятались в диван.
Во-вторых, потому, что реванш на марше, и поганым ментам и прокурорам дана команда раздавить и уничтожить украинских патриотов. Команда от пятой колонны мордора, которому преданно служит моносброд.

21 июля, перед началом внеочередной сессии ВР, депутата Волошина, ватника и врага Украины, который волей наголосовавших ватников является нардепом, но при этом его паршивый язык смеет утверждать, что у Украины нет суверенитета, облили зеленкой. Облил неизвестный, представившийся Степаном Бандерой, которого тут же схватили полицейские, и трусоватый ватник Волошин подошел и несколько раз ударил облившего при равнодушии полицейских.

Мне абсолютно понятны чувства напавшего на ватника в законе, но террор и анархия не наш метод. И не Погребиского, который точно никакого Волошина никакой зеленкой не обливал, просто находился невдалеке. Доказательством является самый главный аргумент полшестого, которого, напомню, наголосовали нам ватники и зеленодранцы перед тем, как спрятаться в диван. Аргумент этот называется ВИ-ДО-СИК, на котором мы четко можем наблюдать, что Погребиский и пальцем не тронул скотину, которая поставила под сомнение само существование Украины и нас с вами.

Но Погребиский в СИЗО. Пока что даже неизвестно время суда. Судя по всему неизвестно из страха, что этот суд превратится в очередное позорище моносброда, ибо для многих этот арест стал личным оскорблением, и многие ветераны уже едут в Киев.

Знаете, если бы у нас была не аваковская правоохранительная система, а адекватная, перед Погребиским бы извинились, отпустили, а на Волошина завели уголовное дело. Но у нас, как вы помните, ватники и зеленодранцы наголосовали дряни и спрятались в диван. Поэтому у нас все плохо.

Но не безнадежно, ибо борьба продолжается, и мы в строю, держим строй. Защищаем своих и свое.


«Європейська Солідарність» вимагає негайного звільнення Олександра Погребиського, якого неправомірно затримали 21 липня

 

«Європейська Солідарність» вимагає негайного звільнення ветерана українсько-російської війни та громадського активіста Олександра Погребиського, якого було неправомірно затримано 21 липня.

Нардеп від проросійської ОПЗЖ, відомий представник «п’ятої колони» і соратник Медведчука Олег Волошин своїми хамськими зневажливими заявами про суверенітет України спровокував негативну реакцію ветеранів, які ризикували власними життями заради незалежності та свободи нашої Вітчизни.

Особливо обурює, що народний депутат, зухвало порушуючи закон і при повному потуранні з боку правоохоронців, вдарив ветерана, завдавши йому тілесних ушкоджень. Людина перед свавіллям депутата була абсолютно беззахисною і не мала можливості навіть ухилитися.

Вважаємо, що цей вчинок депутата потребує правової оцінки.

Обливання зеленкою – звичайно, не наш метод політичної боротьби. Природно, що й Олександр Погребиський нікого зеленкою не обливав. Він був лише присутнім на акції протесту проти дій представників «п’ятої колони». Поліція не мала підстав його затримувати.

Це ще один приклад вибіркового правосуддя, коли правоохоронні органи демонструють м’язи і переслідують патріотів та ветеранів, в той час як «п’ята колона» в Україні діє нахабно та безкарно при повному потуранні з боку влади, яка крізь пальці спозирає за антидержавною діяльністю проросійських сил.

Затримання Олександра Погребиського – це продовження політики влади з очорнення ветеранського руху.

Ми вимагаємо негайного звільнення Олександра Погребиського.

Правоохоронні органи мають натомість нарешті звернути увагу на розгнуздану і знахабнілу поведінку реваншистів, що й провокує реакцію тих, хто не шкодував і не пошкодує життя і здоров’я заради України.

Джерело

 

Подвійні стандарти: влада відмовилась віддати на поруки до суду народним депутатам активіста і ветерана Олександра Погребиського, якого безпідставно затримали 21 липня

Представники силових органів відмовили народним депутатам у взятті на поруки до суду активіста Олександра Погребиського, який був безпідставно затриманий 21 липня під Верховною Радою України.

Про це повідомили народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» Михайло Бондар та Ростислав Павленко.

«Ми щойно повернулися з Печерського райвідділу поліції, бачилися з Олександром. Вважаємо, шо людина має право до суду бути відпущеною і перебувати на волі. Що він завтра з’явиться на суд, ми готові гарантувати свої заявами, що і зробили. І зустрілися зі слідчим і його керівником, яких пробували переконати, що я як військовослужбовець, як кавалер ордена, готовий гарантувати, Ростислав Павленко готовий гарантувати, що Олександр завтра буде на суді», – повідомив Михайло Бондар.

«На жаль, нам було відмовлено, і всі аргументи, які ми наводили про непричетність його до інкримінованого злочину, немає підстав його тримати, вони сказали, що це все буде вирішуватися в суді. І попри те, що ми народні депутати, попри те, що ми гарантували його явку в суд, нам було відмовлено», – заявив Бондар.

«Влада показує подвійні стандарти і показує справжнє ставлення до ветеранів, до тих, хто захищав цю країну, завдяки яким, в тому числі, і ці чиновники, і ті, хто спускають їм накази на такі дії, можуть сидіти в своїх кабінетах і приймати рішення – людину, ветерана, який жодним чином не був пов’язаний з тим, що йому інкримінують, лишають під вартою», – зауважив народний депутат Ростислав Павленко.

«І навпаки, вся країна бачила, як Волошин бив в обличчя людину, яку тримали поліцейські. В будь-якому разі це є обов’язком поліції – захищати затриманих. Попри те, було нанесено побої, і ця людина не тільки не затримана. По ній взагалі немає жодного руху, хоча це був злочин, правопорушення який зафіксований і бачили мільйони людей», – нагадав Павленко про інцидент під Верховною Радою, коли інший затриманий активіст на знак протесту проти антиукраїнської позиції депутата з ОПЗЖ Волошина облив його зеленкою, а Волошин вдарив його в обличчя, коли активіста тримали поліцейські.

«Теперішня влада робить все можливе, аби дискредитувати волонтерів, добровольців. Ми бачимо це по справі Шеремета, Звіробій, Федини. По всіх наших добровольцях, по судах, на які ми ходимо. Я дякую кожному з народних депутатів і своєї фракції «Європейська Солідарність», і «Голосу», «Слузі народу», хто підписав звернення до СБУ, Генеральної прокуратури притягнути Волошина до відповідальності за його висловлювання, що Україна не має суверенітету. Він має скласти мандат народного депутата, він за свої висловлювання має понести відповідальність. А Олександр має бути на волі», – переконаний Михайло Бондар.

Джерело

Автори