Тоталітарний режим завжди збочений на сексі

Тамара Горіха Зерня
Тамара Горіха Зерня

Депутат від ЗаЖопи Волошин вніс до Ради законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за публічну пропаганду відмови від народження, «чайлдфрі», а також «позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти». Як вніс, так і винесе, це не вперше.

Але тут би хотілося залізти на табуретку і виразно, з інтонацією, звернутися до дітей, які йдуть за нами. За нами, кого совок зачепив тільки краєчком, тільки передбанником концтабору, якими були садочки і школа, тільки поносними х/б колготами і холодною водою у шкільному туалеті, якою завучка змивала помаду з дівчаток. І цього, у принципі, вистачило, щоб зненавидіти на все життя. І щоб все життя гребтися руками і ногами, як укушені, тільки подалі від совка.

Я не звертаюся до тих, хто йшов перед нами, до старших людей, бо там все складно. Все таки тривалість перебування у зоні має значення, і для багатьох шкода виявилася непоправною. Я хочу сказати молодим, тим, хто розвісивши вуха, слухає про «морозиво по 20» і про «безплатні квартири всім».Діти, тоталітарний режим завжди збочений на сексі. Вони завжди – завжди – залізуть вам у труси.

Вони писатимуть методички про частоту і тривалість статевого акту, і знайдуть спосіб перевірити.

Вони слідкуватимуть, щоб ваші руки були над ковдрою. Вони розпишуть вам, коли і скільки зачинати і народжувати, і у якій позі.

Вони заборонять аборти, позашлюбний секс, секс без зобов’язань, секс без контрацепції, вони заборонять сам секс, вони навчать вас соромитися свого тіла і вішатись від невинного поцілунку тільки тому, що кожна заборона – це вікно можливостей. Це пляшка з горлечком, яка дає безмежні можливості тому, хто контролює це горлечко і видає талончики на допуск.

Совок – імпотент, і тому отримує насолоду виключно збоченим шляхом. Це вуаєрист, це третій зайвий у вашому ліжку. Що б там не казали, совок чудово розуміє різницю між публічним і приватним та всіма силами, не зупиняючись, довбить саме у приватне, руйнуючи ваші кордони.

Тому моя вам дружня порада.
Чуєте про кримінальну відповідальність за «розпусту» – стріляйте на звук.
І не думайте, що вас мине чаша сія, що цього не може бути, просто тому, що не може бути.
Діти, у вашій Раді сидить депутат Волошин, тому не зарікайтесь.

 

Плакат СРСР, 1922 р.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії