Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 22:00 28.03.2020

В Україні зафіксовано 356 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 22:00 28 березня в Україні 356 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За добу виявлено 46 нових випадків. Усього зафіксовано 9 летальних випадків від COVID-19 в Україні. 5 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Джерело 

Карантин – це не канікули!

Його впровадили для розірвання ланцюга між тими, хто захворів, та здоровими з метою запобігання поширенню інфекції. Чому варто на цей час обмежити фізичні контакти навіть з близькими, чому пікніки зараз є небезпечними – у сюжеті з лікарем-педіатром, експертом МОЗ Наталією Кундіною.

А на сторінці Лікарі-експерти МОЗ України публікуватимуться рекомендації провідних медичних фахівців. Долучайтеся!

Джерело

 

В медичних закладах, де надають медичну допомогу при COVID-19, буде організовано харчування медиків та обладнано кімнати відпочинку для поліцейських

Усі медпрацівники, яких залучено до боротьби з поширенням коронавірусної інфекції в Україні та які постійно перебувають на роботі, будуть забезпечені харчуванням.

Також у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим з коронавірусною хворобою, мають бути обладнані кімнати відпочинку для працівників поліції.

Таке розпорядження підписав заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко 27 березня за результатами наради з керівниками регіональних штабів.

Відповідальність за виконання покладено на керівників робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в областях та в м. Київ.

Джерело

 

В Україні зафіксовано вісім летальних випадків від коронавірусу

За минулу добу зареєстровано три летальні випадки від коронавірусної хвороби: 1 – у Рівненській області, 1 – у Сумській області, 1 – в Івано-Франківській області (пацієнт помер раніше, проте вчора випадок було підтверджено лабораторно).

МОЗ висловлює співчуття рідним померлих.

Раніше в Україні померло 5 осіб від коронавірусної хвороби. Переважно це люди літнього віку або пацієнти, які тривалий час займалися самолікуванням і занадто пізно звернулися до лікарів.

Джерело

 

Міфи про коронавірус

Інформація про те, що курці нібито більш захищені від COVID-19, є неправдивою.

По-перше, під час куріння людина частіше торкається обличчя;
по-друге, ця звичка може посилити розвиток хронічних хвороб;
по-третє, куріння збільшує ризик захворювання на пневмонію.

Будьте здорові, зміцнюйте імунітет та користуйтеся надійними джерелами інформації.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 22:00 28.03.2020

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео