«Європейська Солідарність» вимагає розслідування недопуску нардепів на прийом до очільниці ДБР Венедіктової

Шевченківський районний суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальне провадження проти Державного бюро розслідувань через відмову у невідкладному прийомі народних депутатів фракції «Європейська Солідарність» очільницею ДБР Іриною Венедіктовою і недопуск парламентарів, спільно з родинами Героїв Небесної Сотні, у приміщення Державного бюро розслідувань. Відповідне рішення суд ухвалив 18 лютого, але поліція порушуючи законодавство продовжує свою бездіяльність.

Про це журналістам повідомив Ростислав Павленко, який є позивачем у цій справі.

У рішенні суду Шевченківське УП ГУНП у м. Києві зобов’язується протягом 24 годин (термін сплив 19 лютого – ред.) внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, розпочати розслідування, а також надати заявнику витяг з ЄРДР.«Це – частина того відчуття безкарності і відчуття, що нинішня влада повністю керує правоохоронною і судовою системами. Навіть коли це дає збій, бо Шевченківський суд повівся в правовому полі і ухвалив те рішення, яке належить, вони намагаються уникнути виконання цього рішення, думаючи, що таким чином вони допоможуть чинній політичній владі», – прокоментував парламентар бездіяльність поліції.

Павленко підкреслив, що «Європейська Солідарність» вимагає від поліції діяти в межах чинного законодавства і провести чесне та неупереджене розслідування фактів порушення прав народних депутатів.

«Європейська Солідарність» вимагає розслідування недопуску нардепів на прийом до очільниці ДБР Венедіктової«Будемо примушувати Шевченківське УП ГУНП у м. Києві діяти в межах чинного законодавства і виконати рішення суду. Невиконання рішення суду правоохоронцями є порушенням саме по собі. Навіть якщо вони намагаються довести ситуацію до абсурду, ми з колегами їм це зробити не дозволимо», – зазначив народний депутат.

Нагадуємо, що 31 січня 2020 року депутати фракції «Європейська Солідарність» спільно з родинами Героїв Небесної Сотні хотіли подати звернення на ім’я Ірини Венедіктової щодо неприпустимості призначення колишнього адвоката Януковича Бабікова на посаду першого заступника Директора ДБР. Працівники поліції і Державного бюро розслідувань близько 7 годин не допускали народних депутатів у приміщення ДБР, а в.о.директора ДБР Ірина Венедіктова відмовила представникам «Європейської Солідарності» у їх законному праві на невідкладний прийом.

«Європейська Солідарність» вимагає розслідування недопуску нардепів на прийом до очільниці ДБР Венедіктової

«Європейська Солідарність» вимагає розслідування недопуску нардепів на прийом до очільниці ДБР Венедіктової

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео