Самореалізація бидла

Сергій Марченко

Собаки, идиоты и пирамида Маслоу.

Чтобы понравиться людям, в депутаты от Слуги народа набрали таких идиотов, как Євгеній Брагар. Принцип набора был примерно такой же, как кастинг в ток-шоу: понабирать таких придурков, что будут выглядеть тупыми даже на фоне не самого взыскательного зрителя. Чтобы условный Степан с условной Анастасией обсуждали на диване под пиво их идиотизм и чувствовали себя капец какими умными.

И все бы хорошо, но быдло, заведенное Слугами народа в Раду, получило деньги, власть, и теперь им этого уже мало. Пирамида Маслоу зовет! Удовлетворив потребности в деньгах, депутатское быдло жаждет самореализации. Полгода оно тихонько сидело на попе ровно и охреневало: Йо!! Я – народный депутат! Йопта!!

Но пирамида Маслоу зовет выйти из тени и начать заявлять о себе. Вот они выходят и заявляют. Посадить волонтерок, продать собаку, отправить бабушку в космос, если ее пенсия не устраивает. И это только начало. Дальше будет только больше и хуже. Бо быдло в самореализации страшно. Особенно, когда понимает, что терпело столько лет, а теперь оно целый народный депутат.

И да, быдло тут не о доходах и не о том, что быть парикмахером, водителем или безработным стыдно. Быдло здесь исключительно в прямом смысле этого слова: тупое животное. Наверное, сложно было находить таких во всех регионах Украины, но Слугам народа удалось.


Tetyana Kohanovska

А взагалі-то, що б там не казали різні шмок… даруйте, депутати з правлячої партії Слуга народу, у вислові “собака елітної породи” змісту та сенсу приблизно стільки ж, скільки в тому, щоби називати “елітами” ту напівграмотну наволоч, яку раз у раз обирає наш мудрий, але простакуватий нарід. Певно, нарідному обранцеві ввижається щось аналогічне дикуватому вислову “елітна нерухомість” – бабло, зарите в квадратні метри, басейни і решту жлобського шику? Ну так мушу його\їх розчарувати.

Ну тобто вираз “еліта” в олдскульній кінології дійсно був, але мав геть інший зміст. Так називалася певна частина поголов’я, яка використовувалася для збереження породи, проізводителі з найкращими показниками, причому не власними на шоу чи спортивних змаганнях, а у _потомстві_. Термін має походження з племінного тваринництва, різні там високоудойні корови, взірцево-показові свині чи кури, яких розводили не для з’їсти, а суто на плем’я.

В колишні, суворіші часи, коли собаківництво більш походило на нормальну зооінженерію, а не на фан і творче хобі, ту еліту визначали у клубах через складну процедуру під назвою бонітіровка (не питайте), й певним особинам надавали оцю категорію – еліта. От і все. А решта – невігластво, заздрість і просто дурість.

А взагалі, це талант треба мати, одним рухом так вцілити в дві чутливі теми геть різного ґатунку – тарифи й прособачку. Ну щоби точно обурити всі категорії населення. Для одних це звучить як сумнозвісне “най їдять тістечка, як не мають хліба”, для інших – як порада продавати в рабство своїх родичів. Ну а третім просто обурює здоровий глузд.

Коротше, це обличчя партії зіпсувалося, несіть нове. Ми його теж зафакаємо, най тіки рота відкриє.

Гіфка © Fill Feaouill


Елена Кудренко

Все “зашквары” новой власти с газом, собаками, зарплатами, ценами и прочим могли бы послужить отличным уроком: может, Зе-избиратели научатся бороться, а не только галочки в бюллетенях ставить? Потому что сначала выберут, а потом за них еще выходи против тарифов.

Вот она, истина: исключительно тогда, когда лично тебя задевает за живое, когда твой собственный шкурный интерес затронут, – ты начинаешь шевелиться. Начинаешь взывать к “справедливости”, записывать видео с гневными восклицаниями “я этим газом не пользовался, за что я должен платить?”, где-то еще наивно повизгивают “это не царь плохой, он ни о чем таком не знает”…

А я снова вспоминаю случайную знакомую, которой “барыга” Порошенко мешал отапливать дом на 400 квадратов. Она мне так радостно кричала: “наш Вова Раду разогнал, вы видели?!”
Мы видели 😆 . Видели.
А ВЫ куда смотрели?


Гліб Бабіч

Мені подобається, що до флешмобу #непродамсвогособаку почав приєднуватися корінний електорат “найвпливовішого”.

Ну що ж ви так? У серіалі “Слуга Народу” ви гордо несли в загальну купу золоті каблучки і ​​зуби. А тут вам собаку жалко?

Звикайте. Наступним мемом від Слуг народу буде – “Немає грошей на комуналку – продай нирку”. Причому вас позбавлять від сумнівів – “продати або не продати”. Будуть приходити до вас відразу з рішенням суду. Незаконно? Припиніть. У них монобільшість. Буде вам закон.

Але не турбуйтеся. Це буде не відразу.

Чує моє серце, спочатку вони проституцію легалізують. І дадуть вам шанс зберегти нирки, печінку, селезінку і інші ваші високоліквідні органи. На майбутнє. Вам скажуть “Немає грошей на комуналку – відправ дружину на панель або йди сам! Анал – не табу!”

Ось саме там, через інтимні місця, до вас почне почне доходити, що треба було користуватися головним органом – головою.

 

Постер на обкладинці © Нікіта Тітов