Янелох залюбки забанить все, чим має пишатися нація

Віталій Гайдукевич

Агент Янелох, він же Моніка, він же Вова Оманський заявив, що треба героїзувати тих, хто “не викликає конфлікту”. Ну… в їхніх кварталах , скажімо, Путін не викликає конфлікту, в нього тупо пруть як не сценарій “президент говорить із прем’єром”, то чергове дебільне показушне шоу. Так що, може, кремлівського на героїзацію подаємо вже, чи “дайте йому 100 днів”?

Якщо розібрати історію України на кейси нашого героїчного епосу, то виходить, Янелох залюбки забанить все, чим має пишатися нація. Наприклад…

8 вересня 1514 року військо князя Костянтина Острозького надавало підсрачників московитам так, що царята дременули, аж курява шляхом стала. Ну, хто вижив , звісно. Вижило не багато. Треба героїзувати? Авжеж – москалів потрощило союзне європейське військо силою, в тому числі і української зброї під керівництвом українського шляхтича. Але Янелох це героїзувати не буде – Путін образиться.

11 жовтня 1618 року гетьман Сагайдачний, в рамках операції об’єднаних сил, за підтримки наших партнерів по НАТО в особі польського королевича Владислава, почав трішечки палити Москву. Героїчно? Авжеж. Перед тим царята отримали від Сагайдачного прочухана – хто вижив, той вшився. Гідно героїзації? Ще б пак. Зараз на лінії фронту багато б хто був би радий, якби у Сагайдачного вийшло. Але Янелох це героїзувати не буде – малоросам нє вєлєно.

Червень 1659 – під Конотопом гетьман Іван Виговський повторив славні вчинки Острозького і Сагайдачного – московити були биті, трощені, карані на горло. Хто втік, той передав жах від наслідків української зброї. Героїчно? Ще б пак! Але Янелох із посіпаками це героїзувати не буде…

Що ж виходить, десятки історій та імен, які прославили силу української зброї супроти ворогів на усі боки – табу? Виходить так.

І це цілеспрямована політика Банкової. І це в супроводі до абсолютно хохляцької політики в інфопросторі. І це на додачу до планів торпедувати мовний закон і накласти кайдани на свободу слова. І це на тлі різнокаліберного запарєбрікаваго співочого непотребу.

Бубочка – не лох, Бубочка свідомо веде країну до СРСР 2.0. Бубочка любить СРСР, любить Москву, любить, коли його за щічку плескають тамтешні господарі – “гуд Вальдемар, гуд” ©.

До Бубочки питань немає. Питання є до тих, хто досі не бачить, що офіс окупації знаходиться в центрі Києва. До тих, хто досі грається в “технократів” і “гірше не є”. Питання просте – ви завжди рабами були, чи це зараз сталося?

Дивляться на це ганьбисько з небес Острозький, Сагайдачний, Виговський, Гуляницький, Омелянович-Павленко, Горліс-Горський, Безручко і сотні інших… дивляться і зітхають з презирством до холопів…