В офісі «ЄС» презентували спецпроект фонду «Повернись живим», присвячений учасникам «Invictus Games-2020» (фото)

Голова фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега у Відкритому офісі партії «Європейська Солідарність» презентував новий спецпроект, присвячений ветеранам, учасникам змагань «Invictus Games-2020». Про це повідомила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Вчора голова фонду завітав до нашого Прозорого офісу, привітав з прийдешніми святами та розповів Петру Порошенку, Ірині Геращенко, Ростиславу Павленку, Марії Іоновій про новий календар на 2020 рік. Календар є унікальним, адже цього разу він дає нам змогу мати неабияку мотивацію для того, щоб йти шляхом, який обрали.

Календар створено з нашими незламними та нескореними захисниками і захисницями, які будуть представляти Україну на змаганнях Invictus в наступному році у Нідерландах», – повідомила Ірина Фріз.

Ірина Фріз нагадала, що п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко та його Благодійний фонд системно підтримують українську команду «Invictus Games».

«Зустріч з Петром Порошенком була змістовна і різнопланова. Віталій висловив слова вдячності за кошти, які було передано його фонду Петром Порошенком для організації відбіркових турів в Україні. І це був дуже необхідний тоді фінансовий чинник для організаторів, що дозволив не лише стартувати, а й зробити якісно новий підхід у підготовці та формуванні команди Invictus Games: Team Ukraine. Фонд «Повернись живим» розробив цю методику й довів її ефективність вже на етапі відбіркових змагань. Дуже крута і якісна робота в цьому напрямку!» – зазначила Фріз.

Також вона підкреслила, що всі українські політики мають підтримувати розвиток Invictus Games в Україні, і з цією метою фонд «Повернись живим» проводить просвітницьку роботу серед парламентарів.

«Цей календар отримали і різні політики, і різні достойники, які мають діяти гідно, дивлячись в очі нашим героям. Україна все зможе завдяки вам, ветерани!» – переконана Ірина Фріз.

Фото © Михайло Палінчак

Джерело

Усі відео