Погані бояри, або Скоро «полетять голови»

Андрій Смолій
Андрій Смолій

Не думаю, що Уряду Гончарука залишилось бути довго на своїх посадах. Вже зараз рейтинг нового уряду падає найбільше з усіх державних інституцій. Офіс президента захоче випустити пару та звільнити для початку кількох міністрів, а пізніше, можливо, і весь склад Кабінету Міністрів.

Проте уряд Гончарука – це є уряд Зеленського. І кожне міністерство – його провали, поразки і невиконання обіцянок – це відповідальність лише однієї особи. Не більше і не менше.

Станом на зараз технологи Офісу президента намагаються відділити президента від Уряду. Розмежувати їх рейтинги. Списати всі невдачі в державі на «поганих бояр», а Зеленського виставити добрим царем в очах суспільства. Не вийде. Це уряд Зеленського, Верховна Рада Зеленського, глави ОДА Зеленського, зрештою, як і вся виконавча та законодавча гілки влади.Відповідальність за всю політику в державі несе саме президент, який завів всіх цих людей від провальних «слуг народу» до міністрів. Всі вони виконують волю одного органу влади – Офісу президента. Крапка.

Тому, коли вже найближчим часом зі своїх посад полетять «погані» високопосадовці, замисліться, хто їх туди поставив, і чиї завдання вони виконували.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії