Петро Порошенко зустрівся з Головою Комітету із закордонних справ Європейського Парламенту (фото)

У рамках робочої поїздки до Страсбурга для участі в сьомому засіданні Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС п’ятий президент України, лідер політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся з Головою Комітету із закордонних справ Європейського Парламенту Давідом МакАллістером.

Петро Порошенко висловив вдячність Євросоюзу за незмінну підтримку і солідарність з Україною у боротьбі за відновлення територіальної цілісності та реалізації реформ, спрямованих на всебічне зближення з ЄС.

П’ятий президент високо оцінив політичне рішення Європейської Ради 12 грудня щодо продовження економічних санкцій проти Росії за агресію проти України. Він наголосив, що санкції ЄС мають зберігатись і посилюватися до повного виконання Росією Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності України.

Були також обговорені перспективи поглиблення відносин між Україною та Європейським Союзом у контексті реалізації та вдосконалення Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, розширення секторальної інтеграції у сферах цифрової економіки, енергетики, юстиції та внутрішніх справ, митного співробітництва.

Джерело

Автори