Петро Порошенко зустрівся з головою Венеційської Комісії (фото)

Петро Порошенко

Свій візит до Страсбургу для участі у засіданні Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом розпочав із зустрічі з головою Венеційської Комісії Джанні Букіккіо.

Головною темою нашої розмови стала судова реформа в Україні. Висловлено застереження стосовно кількісного зменшення складу Верховного Суду задля недопущення втручання в його роботу. Ще одна спільна з паном Букіккіо позиція — ми проти запровадження в Україні політично вмотивованого правосуддя.

Наголосили, що розробка Виборчого кодексу має відбуватися відповідно до європейських стандартів. Також дуже важлива увага Венеційської комісії до змін до Конституції України в частині децентралізації, свободи засобів масової інформації.

Щиро вітаю Джанні Букіккіо з переобранням на пост глави Венеційської Комісії і дякую за плідну розмову!


У рамках робочого візиту до Страсбурга п’ятий Президент України, лідер політичної партії «Європейська Cолідарність» Петро Порошенко зустрівся з головою Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційської комісії) Джанні Букіккіо.

Петро Порошенко привітав Джанні Букіккіо з переобранням на пост глави Венеційської Комісії та підкреслив, що в Україні високо цінують його як щирого і надійного друга нашої держави.

Під час зустрічі співрозмовники докладно обговорили стан судової реформи в Україні. У цьому контексті було особливо наголошено на важливості розбудови подальших зусиль на засадах прогресу останніх п’яти років.

Висловлено застереження стосовно кількісного зменшення складу Верховного Суду задля недопущення втручання в його роботу.

Співрозмовники також висловилися проти запровадження в Україні політично вмотивованого правосуддя.

Серед інших питань було обговорено важливість розробки Виборчого кодексу відповідно до європейських стандартів, уваги Венеційської комісії до змін до Конституції України в частині децентралізації, свободи засобів масової інформації.

Петро Порошенко запевнив, що політична партія «Європейська солідарність» буде і надалі залишатися твердим поборником реформування судової системи України, відповідно до кращих європейських стандартів.

Джерело

Автор