Європа в “лапах” Росії, або Чому домовленості з агресором є пасткою для України

Європа в "лапах" Росії, або Чому домовленості з агресором є пасткою для України
Андрій Смолій

Дві справи, що виникли в Європі на поточному тижні:

Ці два невеликі, в масштабах загрози від Кремля, епізоди ще раз доводять те, що з кремлем не можна домовитися з жодного питання. Більше того, стає зрозумілим, що Путін буде ставити лише свої вимоги до їх повного виконання.

До питання Нормандського саміту. Це мало б дати Україні додаткові козирі у спілкуванні з Меркель та Макроном, проте цілком не впевнений, що Зеленський їх зможе застосувати. І чи хоче застосовувати.
По суті, президент країни мав би особисто поспілкуватися з двома лідерами європейських держав, проте навіть цього не відбулося. На відміну від того ж Путіна, який вже мав зустрічі і з Макроном, і з Меркель до зустрічі четвірки.Росія тим часом продовжує свою гру. В Європі, США. Проте більше всього все ж в України, яка потрібна сьогодні Кремлю як незабраний у 2014 році трофей, як нездійсненна мрія “Русскай вєсни-2014”. І українська влада цілком поставила Україну на рейки російського плану…


Кирилл Данильченко
Кирилл Данильченко

Вскрыли “адрес” ГРУ для координации во французских Альпах. Расследовали атаку на Скрипалей и вышли на базу. Сейчас связывают убийство в Берлине грузина, воевавшего на стороне чеченцев, с кремлевским следом. У убийцы был российский паспорт, которого нет ни в одной базе РФ, нет биометрии, хотя она уже лет 7 по умолчанию выдается.

Последние ликвидации советских еще спецслужб в Европе – это Бандера в Германии и перебежчик Игнатий Рейсс в Швейцарии. 40-50 годы прошлого века. После них было тихо. И Резун жив, и полковник Гордиевский, и Мирзаянов, который “Новичок” слил на запад. Сегодня на территории ЕС у силовиков РФ тайные базы, атаки ОМП и киллеры в центре Берлина. По сути это военные действия на уровне специальных операций. То, чего не делали поехавшие дубовые генсеки в СССР.

Еще один факт в копилку мирных инициатив с Кремлем и их мотивов. Кроме плевков в лицо европейские дипломаты, говорящие про оттепель и новый курс по РФ, не получают больше ничего. База во Франции для убийц ОМП граждан Соединенного Королевства.

Услышьте Россию и Донбасс.

Иллюстрация © Brian Stauffer for TIME

Поділитися:
Share

Усі відео