ЦВК зареєструвала Володимира В’ятровича народним депутатом України

Центральна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата України – В’ятровича Володимира Михайловича, включеного до виборчого списку Політичної партії “Європейська Солідарність” під №25.

Джерело

 

Володимира В’ятровича визнано обраним та зареєстровано народним депутатом України

Як повідомлялося, 12 листопада 2019 Верховна Рада України своєю Постановою достроково припинила повноваження народного депутата України Луценко І.С., обраної на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Політичної партії “Європейська Солідарність”, у зв’язку з особистою заявою про складення нею депутатських повноважень.

У зв’язку з поданням Бойко Н.А. до Комісії відповідної заяви про відмову від балотування Комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року Бойко Н.А., включеної до виборчого списку Політичної партії “Європейська Солідарність” під № 24, виключивши її із зазначеного виборчого списку.

Відтак, Комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата України, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в ЗБВО В’ятровича Володимира Михайловича, 1977 року народження, проживає в смт Ворзель міста Ірпінь Київської області, члена Політичної партії “Європейська Солідарність”, включеного до виборчого списку Політичної партії “Європейська Солідарність” під № 25.

Джерело

 

Автор