Правосуддя в нашій країні захоплене Портновим

Джон Сміт
Джон Смит

Правосуддя в нашій країні захоплене Портновим. Його молодші партнери при Януковичу – Богдан і Рябошапка – виконавці. За своїм положенням вони не були допущені до розробки стратегічних рішень. Богдан – це рішала. Нахабний і цинічний, але вони не мають необхідних знань і за своїм рівнем значно нижче Портнова.

Справжній центр впливу – це Портнов. А за його спиною – росіяни.

Так от Портнов, а через нього росіяни, розуміють, що якщо переслідувати ветеранів, то розпочнеться протистояння патріотів з владою.
Мета Кремля – знищення України. І в цій картині ні наявність патріотів України ворога не влаштовує, ні сама наявність Президента України з підтримкою суспільства за 60%.
Змусити їх воювати один з одним! Ось рішення.
Патріоти проявлять мудрість, щоб не дати РФ розхитати тил під час війни? Теж добре: жабу зварять повільно.Ми обрали некомпетентного шутніка з під’їзду, і тепер у ворога купа можливостей.

Зеленський думає, що він не лох, і це товариші відвертають пунш. Але переслідування опозиції відверне від Зеленського Захід. Скасування реформи судів, незалежності антикорупційних органів і НБУ, атаки на свободу слова, обшуки у власників опозиційних каналів – це все проти Заходу. Це його дискредитує.

Так вже було при Янику. Юльку сажав Портнов, і він знає, до чого це призвело.

А отже це призведе до позбавлення України союзників.
І тут знову з-за спини Портнова виглядають росіяни: перша перемога над ворогом – це розбити його союзи.

Портнов на відміну від цих остолопів – це людина, здатна мислити глобально, а в купі з підказками росіян знає, як бити в вузлові точки суспільства, щоб досягти його руйнації.

А от Зеленський не має цих знань.
Зеленського ведуть за вуздечку на скотобійню. Скільки б він не вважав, що він не лох, але він не має знань. А Портнов має. І діє.

На темі про нестерпну ко-корупцію нам нашими ж руками змінили розумне керівництво на дурне. І помилки цих дурнів будуть коштувати всім нам значно більше ніж втрати від будь-якої корупції свинарчуків.

Поділитися:
Share

Усі відео