Відступаємо по всіх фронтах…

Володимир Ар’єв

Це все відбувається прямо зараз.

Данія здається перед тиском і дозволяє Північний Потік-2.

Угорщина блокує спільну декларацію НАТО щодо України, в структурах ЄС активно говорять про можливість послаблення санкцій, в США Україною ведуть міжпартійну війну при відсутності посла України…

Тим часом міністр закордонних справ оголошує про розведення військ і рахує, скільки заберуть у пенсіонерів, якщо не буде формули Штайнмаєра, очільник парламентської дипломатії займається тим, що навіть нагадувати незручно.

Якщо це не тягне на відставку, то я не знаю що тоді на неї тягне.


Mason Lemberg
Mason Lemberg

Перша подія:
Данія дала дозвіл на будівництво Північного потоку-2.
Про те, що це загрожує безпеці України, замість нас говорить Польща.
Ви чули щось таке від клоуна і його свити?
Ви бачили, щоб клоун і його свита їздили на переговори в Данію з цього приводу?
Ви бачили, щоб клоун говорив щось про безпеку з ЄС?
Нічого.

Друга подія:
На фоні нових загроз війни, на фоні зменшення наших можливостей та інструментів стримування агресора, зелені клоуни в особі віце-прем’єра Кулеби відмовляються подавати заявку на вступ до НАТО.

То ж коли до тебе в Київ, Тернопіль, Калуш, Мукачево чи Дрогобич приїде Моторола на танку і буде гвалтувати твою дружину чи дочку на твоїх очах, обов’язково розкажи йому про бариг і абстрактну корупцію, яка була при Порошенку.


Андрій Коболєв

Ми очікували цього рішення протягом осені. Принципова позиція Данії затримала проект на якийсь час, але геополітичну зброю неможливо зупинити інструментами, які регулюють виключно торгові відносини.

Дієва протидія агресії в сьогоднішньому світі – санкції великих західних держав. Плануємо максимально підтримати українських дипломатів в цьому напрямку.

А нам своє робити. Ще важливішим стає завершення реформи ринку газу і повне впровадження європейського енергетичного законодавства в Україні. Це законодавство захищатиме нас так само, як захищає споживачів Євросоюзу.

Зберігається значення арбітражних і судових проваджень між Нафтогазом і Газпромом, а також якісний анбандлінг, який дозволить Україні залучити потужного західного партнера до управління українською ГТС.


Pavlo Klimkin

Друзі, ніхто ж з нас не наївний і розуміє, що означає данське рішення щодо дозволу Північного потоку. Тим більше за два місяці до завершення наших контрактів з РФ, що ставить нас у заздалегідь невигідну позицію.

Це означає, що ЄС допускає будь-який, підкреслюю, БУДЬ-ЯКИЙ, розвиток подій в Україні і хоче застрахуватися від нього.

Варто замислитися над цим, ми на порозі дуже складних і непересічних подій.
І ставка в них не Донбас, а Україна.

Поділитися:
Share
Усі відео