Тепер ви зробили це разом

Джон Сміт
Джон Смит

Якби ви, олені, не вибрали телевізійного персонажа, про якого ще 3 місяці до виборів і не думали як про Президента, то ніякого б дострокового незаконного розпуску Парламенту не було б. А отже і Медведчук в ньому після вчорашніх виборів не опинився би. Тож дякуйте собі, лохи, яких розвели чергові Марія Деві-Христос з Мавроді.

Тепер ви зробили це разом. Саме ЦЕ малося на увазі під цією багатозначною, але безглуздою як і вся програма соплі, фразою “ми здєлаєм єто вмєстє”. От саме ЦЕ вони хотіли здєлать. Випустить Єфрємова з СІЗО, відмінити арешти активів Коломойського, напхати у владу громадян Ізраїлю, навішавши вам, що це слуги народу, тільки не сказавши якого. Саме ЦЕ малося на увазі. Відміна е-декларацій, люстрації, декомунізації, мови, церкви. А ще відповідальність для військових за вогонь по ворогу. Все під крики про нестерпні тарифи, які вони вже відмовились вам знижувати.

Ось це ви здєлалі вмєстє з ворогами України, бо вам ліш би нє Порошенко, хуже нє будєт.І це тільки початок. Будуть ще і Харківські угоди, і злив міжнародних судів під рашку, і скасування санкцій, бо у вашого дебіла кредо – “нас нікто нє спрашиваєт”. Приводів ще буде багато.

Так що дякуйте собі та мажте лоба зеленкою від граблів.

Поділитися:
Share

Share