Це перший крок до визнання Криму російським

Iryna Gerashchenko
Ірина Геращенко

Вода в Крим.

Це не Україна відключала воду півострову. Це Росія вкрала в нас Крим. З українською власністю, історичними пам’ятками, санаторіями, землею, з виноградниками та садами. Росія не виконує рішення міжнародних судів щодо кримськотатарського народу, Меджліс під забороною. На півострові закривають всі українські школи. Крим закритий для всіх моніторингових місій, його тюрми переповнені політв’язнями.

Нас закликають закрити на все це очі, бути гуманними та добрими, боротися за симпатії кримчан… водою. А як ще нас примусять підтримати окупацію? Хтось вірить, що водою ми зможемо купити лояльність кримчан і хоч на крок наблизити деокупацію ? Я ні. Навпаки, це підігрування окупантам.

Р. S. От що точно має зробити наступний парламент, так це скасувати закон про вільну економічну зону «Крим». Я за це не голосувала в 14-му і вважаю цей закон хибним.


Роман Доник
Роман Доник

Массово разгоняют заявление одного из советников Зеленского по поводу негуманного отключения воды на крымский полуостров. Мониторят реакцию. Если не будет реакции – воду пустят.

Так что не молчите. Реагируйте.

Это первый шаг к признанию Крыма российским. Это будет предательство интересов Украины.

Если надо будет, то и против подачи воды в Крым выйдем на улицы. А потом, во время одного из выходов, просто снесем их всех к едреней фене. Заодно люстрацию судей и чиновников закончим в ручном режиме, ту самую, что не смогли в 14-м закончить.

Поділитися:
Share
Усі відео