Ми вимагаємо від Путіна

Iryna Gerashchenko
Ірина Геращенко

Путін вимагає скасування блокади Донбасу.

Ми вимагаємо від Путіна піти з Донбасу геть. Разом зі своїми регулярними військами з перешитими шевронами, новітньою технікою і радіолокаційними установками, які, нарешті, почала фіксувати в своїх звітах навіть перелякана і обережна СММ ОБСЄ.

Ми вимагаємо від Путіна припинити постачати своїм найманцям зброю і техніку, негайно виконати Мінські угоди і протоколи від вересня 14-го і лютого 15-го, згідно яких Дебальцеве має перейти під контроль української влади. Поки що там російський залізничний перевалочний пункт для поставки зброї.Ми вимагаємо від Путіна негайно скасувати свої злочинні укази про визнання документів «ЛДНР», бо в мінських угодах немає таких абревіатур, і це абсолютно незаконні, штучні утворення.

Ми вимагаємо від Путіна припинити незаконну паспортизацію жителів українського Донбасу – громадян України.

Врешті-решт, ми вимагаємо негайно виконати рішення морського трибуналу і звільнити моряків. А також всіх політв’язнів і заручників з окупованих територій. Не віддавати їх порціями, під вибори, для політичних цілей і рейтингів, а негайно.

Ми вимагаємо від Путіна виконання ключового пункту Мінських угод: виведення іноземної зброї і техніки з території окупованого Донбасу. Іноземної – це російської. Бо ніякої іншої там немає.

Ми вимагаємо від Путіна перестати вбивати українців, застосовувати важку зброю, випробовувати новітні знаряддя для вбивств, мінувати цивільні населені пункти, катувати, гвалтувати, незаконно утримувати, травити пропагандою і брехнею, порушувати міжнародне право.

Ми вимагаємо від Путіна не лізти в справи суверенної України. Ми незалежна держава. Прізвище президента України сьогодні – Зеленський, а не Путін. Тому менше вимог до України. Нехай займеться РФ, там повно проблем.

Сьогодні – 5 років з дня звільнення Краматорська та Слов’янська. Мрію, коли ми зможемо разом відсвяткувати звільнення Донецька та Луганська від Путіна і його окупаційних військ. Це і буде розблокування і демілітаризація Донбасу.

Поділитися:
Share

Усі відео