Партія «Європейська Солідарність» сьогодні подала списки до ЦВК (фото, відео)

Партія “Європейська Солідарність” сьогодні подала список партії до Центральної виборчої комісії

Європейська Солідарність подає документи до ЦВК. Наша команда дійсно найкраща — унікальне поєднання досвіду, свіжої крові і рішучості. У документах, які зараз подаються до ЦВК, більше 70% — нових облич, які не були цього скликання у парламенті і не були в уряді. Але 30% — досвідчені, сильні, чесні політики з досвідом. Таке поєднання точно принесе результат!

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 19. Juni 2019

 

У списку відбулися певні зміни.

Наталі Баласинович (номер 30) не буде у списку кандидатів до Верховної Ради від партії “Європейська Солідарність”.

Партія також подає своїх кандидатів у депутати в мажоритарних округах.

Зокрема, від “ЄС” до парламенту балотуватиметься легендарний герой військових дій на сході – позивний «Гром» – Олександр Грамачук (17 округ), учасник бойових дій, лікар, який рятував життя на Сході, Олександр Зеленюк (26 округ), Валерія Корнієнко, яка створила і досі керує Центром соціально-психологічної реабілітації дітей в Торецьку (52 округ), автор закону про мову Микола Княжицький (116 округ).

Крім того, 30% виборчого списку «Європейської Солідарності» займають кандидати-жінки, а сам партійний список оновився більш ніж на половину.

Джерело

 

Петро Порошенко: у списку “Європейської Солідарності” 70% нових людей і 30% – найдосвідченіші і найсильніші політики

Європейська Солідарність — парламентський спецназ, який захищатиме європейське майбутнє України!

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 19. Juni 2019

 

У виборчому списку партії “Європейська Солідарність” 70% нових людей, які не були депутатами Верховної Ради і не працювали в уряді. А 30% – це досвідчені політики, які зробили величезний внесок у державотворення. Про це Голова партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив журналістам біля Центральної виборчої комісії перед подачею партійних документів для участі у парламентських виборах.

“У нас молода, сильна, амбітна і досвідчена команда. Унікальне поєднання досвіду – і свіжої крові та рішучості. В цих документах, які ми зараз подаємо до ЦВК – сотня найкращих кандидатів. Більше 70% нових облич, які не були у парламенті цього скликання і не були в уряді.

Але 30% – це найдосвідченіші, найчесніші, найсильніші. І це поєднання точно принесе надзвичайно потужний результат.

Петро Порошенко повідомив, що від партії в одномандатних округах балотуються 134 кандидати.

“Це також найкращі українці. Приміром, по 7 округу у Вінницькій області йде славетний Гром – Олександр Грамачук, учасник АТО, добре відомий своїми героїчними діями. У Донецькій області йде Валерія Корнієнко, – людина, яка створила центр реабілітації для військовослужбовців. У Львівській області йде Микола Княжицький, який допоміг нашій команді побудувати гуманітарний фундамент державності, який є одним із співавторів закону про мову. І багато достойників, які будуть захищати європейське майбутнє України, – сьогодні у нашій команді”, – наголосив лідер “Європейської Солідарності”.

Джерело

 

Петро Порошенко: “Європейська Солідарність” – це парламентський “спецназ”, який не допустить проросійського реваншу

Партія “Європейська Солідарність” йде у парламент для того, щоб забезпечити повернення Донбасу і Криму; добитися миру, але без капітуляції, продовжити євроінтеграцію України і не допустити проросійського реваншу. Про це лідер партії Петро Порошенко заявив журналістам біля ЦВК.

“Для чого ми йдемо? Ми маємо забезпечити повернення Донбасу і Криму. Принесення миру, але не на умовах капітуляції. Ми знаємо, як це зробити. На сьогоднішній день все рухається на базі Мінських домовленостей, які були сформовані моєю командою. І на базі міжнародної коаліції, яка була сформована моєю командою. І зараз дуже важливо, щоб з цього траку ніхто не звернув”, – наголосив Порошенко.

“Ми йдемо, щоб забезпечити членство України в Європейському Союзі. І ми точно нікому не дозволимо спинити цей рух або розвернути Україну”, – зазначив лідер “Європейської Солідарності”.

Він також наголосив, що членство України в НАТО, яке партія ставить за мету, – це гарантія безпеки держави і безпеки кожного громадянина. “Вже в грудні цього року на саміті НАТО треба, щоб питання надання Плану дій щодо членства України у Північно-Атлантичному альянсі було внесене до порядку денного”, – наголосив Порошенко.

“Ми йдемо для того, щоб перші паростки реформ призвели до рішучого зростання економіки України. Зараз по інерції продовжують працювати закладені нами реформи. Зокрема, вчора НБУ скасував обов’язковий продаж валюти – і це є результатом ухваленого нами закону про валюти. Щодня ми маємо покращувати інвестиційний клімат нашої держави”, – зазначив Порошенко.

Одним з найважливіших завдань “Європейської Солідарності” Петро Порошенко вважає захист України від проросійського реваншу. “П’ята” колона Януковича – байдуже як вона називається, чи “Опозиційна платформа” чи “Опозиційний блок” – представляє наше минуле, це “п’ята” колона Путіна. Це є наші опоненти, і ми точно не дозволимо їм зупинити наш рух в Євросоюз”, – наголосив Порошенко.

“Ми захищаємо наше європейське майбутнє. Бо якщо Україна не матиме європейського майбутнього – вона не матиме майбутнього взагалі. Як сказала Ірина Геращенко, наша команда – це є справжній європейський парламентський “спецназ”, який здатен зупинити будь який реванш”, – переконаний лідер “Європейської Солідарності”.

Джерело

Автор