Петро Порошенко передав 1 мільйон 752 тисячі гривень на потреби української армії (фото)

Петро Порошенко

ГО «Допоможи фронту» і Фонд «Повернись живим» давно допомагають армії і завоювали довіру суспільства. Я їм також довіряю.

1 млн 752 тис. грн компенсації за судовою справою проти компанії BBC Богдан Масляк та Віталій Дейнега витратять на допомогу армії та підтримку ветеранів.

Дякую, хлопці, за ваш внесок у єднання країни!

 


Vitaliy Deynega

По старій добрій традиції зустрічаємось ми з Петром Порошенко раз на 5 років в акурат між виборами (зустрічі на ТБ не рахуються).

Сьогодні він вирішив передати нам крупну суму, ми використаємо її на організацію національного відбору до Ігор Нескорених.

Попри іронію першого речення і різні ситуації у наших, нехай і заочних, відносинах, я дуже радий що в одному ми точно сходимось – армія у нас одна. І ми маємо їй допомагати.

Дякую за довіру та визнання! Це означає що ми йдемо вірним шляхом!

* * *

Повернись живим

Порошенко передасть «Повернись живим» 875 000 грн.

Фонд збирається витратити кошти на організацію національного відбору до збірної України на Invictus Games у Гаазі у 2020 році.

П’ятий президент України Петро Порошенко передасть Фонду «Повернись живим» та волонтеру зі Львова, засновнику ГО «Допоможи фронту» Богдану Масляку, 1,75 млн грн. Про це екс-голова держави заявив сьогодні, 30 травня, в ході зустрічі з засновником Фонду Віталієм Дейнегою та Богданом Масляком. Кошти між благодійниками будуть поділені порівну – по 875 тис. грн.

1,75 млн грн політик виграв у суді. Нагадаємо, ВВС опублікували матеріал, де вказали, що посередники Порошенка заплатили щонайменше 400 тис. доларів за першу зустріч з тоді новообраним президентом США Дональдом Трампом. Тепер уже екс-голова України заявив, що ця інформація не відповідає дійсності і подав у суд. В результаті, адвокати політика виграли справу: суд у Лондоні визнав матеріал ВВС однобоким та стягнув з журналістів грошову моральну компенсацію.

Фонд «Повернись живим» планує витратити кошти на організацію роботи національного відбору до збірної України на Invictus Games.

«Ми ще не визначилися остаточно, але найбільш вірогідний варіант – гроші будуть використані на організацію національного відбору до збірної України на Invictus Games у Гаазі у 2020 році», – прокоментував Дейнега.

Керівник Фонду також підкреслив, що «Повернись живим» є аполітичною благодійною організацією, яка не агітує за жодного з політиків, хоч і залишає за собою право критикувати їх.


Богдан Масляк

Особисто для мене, це було несподівано.

Я до останнього не знав, про яку суму йде мова, з ким буде зустріч, і що втаємничений жертводавець – це Петро Олексійович.

Враження від зустрічі позитивні. Ніхто, не пропонував нікуди вступати, агітувати чи щось в цьому роді.
Було так:
– Я обіцяв, я виконую свою обіцянку.
– Ми прозвітуємо вам…
– … Хлопці, я вам довіряю, цього достатньо.

Дякую за довіру, Петро Порошенко.

* * *

Допоможи фронту

Скажемо відверто, це було неочікувано.

Сьогодні п’ятий президент України Петро Порошенко передав через ГО «Допоможи Фронту» 875 тис гривень на потреби української армії. Це половина від суми, яку Петро Порошенко отримав як компенсацію від ВВС. Іншу половину передано через фонд «Повернись Живим».

Нагадаємо, ВВС опублікувала матеріал, де вказала, що посередники Порошенка заплатили щонайменше 400 тис. доларів за першу зустріч з тоді новообраним президентом США Дональдом Трампом. Президент (тепер уже екс) України заявив, що ця інформація не відповідає дійсності і подав у суд. У результаті, адвокати президента виграли справу: суд у Лондоні визнав матеріал ВВС однобоким та стягнув з журналістів грошову компенсацію.

Кошти, що передали через нашу організацію, будуть спрямовані на потреби розвідки, а також на створення навчально-технічної бази для морської піхоти.

Єдине, що можемо з цього приводу сказати – дякуємо за довіру до нашої організації. Не зважаючи на те, що ми як організація ніколи ні за кого не агітуватимемо, і завжди залишаємось поза політикою.

Автори