Президент України зустрівся з вдовою сенатора США Джона Маккейна (фото)

Президент України зустрівся з вдовою сенатора США Джона Маккейна (фото)Президент України Петро Порошенко зустрівся з вдовою сенатора США Джона Маккейна Сінді Маккейн, яка перебуває в Україні у складі спостережної місії Міжнародного республіканського інституту.

Петро Порошенко відзначив історичну важливість спадку сенатора Маккейна у справі становлення та розбудови нової незалежної України.

Петро Порошенко повідомив Сінді Маккейн про те, що вже ближчим часом одній з вулиць Києва буде надано ім’я сенатора Джона Маккейна – великого друга і адвоката України.Важливу увагу під час зустрічі було також надано триваючим в Україні виборам Президента України.

Надано високу оцінку тому, що перший тур президентських виборів відбувся вільно та чесно, а Україна переконливо продемонструвала високі стандарти виборчих перегонів та політичної змагальності.

У ході зустрічі було відзначено принципову важливість незмінності та сталості курсу реформ та євроатлантичної інтеграції України, а також тверду міжнародну підтримку України у справі внутрішніх перетворень та відновлення суверенітету і територіальної цілісності.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео